bugün

uludağ sözlük bünyesinde an itibariyle oluşturduğum platform.

yeter artık!!! buramıza kadar geldi!!!

şam'da emevi camisinde manaz kılmak, selahaddin eyyubi türbesini ziyaret edip 3 kulhuvallahi 1 elham okumak bizim de hakkımız.

reis işi ağırdan alıyor biraz sanki. yıllardır bekliyoruz artık yether...

şam'da namaz kılmayı arzuluyoruz.

aslında bu çok kolay.
suriye'den milyonlarca suriyeliyi türkiye'ye getirdik. şunun şurasında suriyede en fazla 10 milyon suriyeli ya vardır ya yoktur.
aç kapıları reisim onlar da ülkemize gelsin, biz de hemen gidip namazımızı kılalım.

işte emevi camisinde artık namaz kılmak için sabırsızlanan yuzırlarımız;
(bkz: tengir budun)
(bkz: godfrey de saint omer)
(bkz: serdarsl06)
(bkz: mel mel bakan gibson)
(bkz: james earl cash)
(bkz: karton toplayan cocuk)
(bkz: rumeli71)
(bkz: arbutus unedo)
(bkz: eratosthenes)
(bkz: lipsos)
(bkz: alkolik oldum)
(bkz: yazdan kalma bir gun)
(bkz: grabic peter)
(bkz: turkmen begi)
(bkz: napacuhh)
(bkz: flat head)
(bkz: acele etme papaz efendi)
(bkz: deli tugrul)
(bkz: comarlara fisildayan adam)
(bkz: antik kilise sarapcisi)
(bkz: narcomedian)

not:
(bkz: bigbeg terapi) ben şam'a gelmem, lazkiye'ye kadar gelir oradan balık tutmaya açılırım dedi.

(bkz: iyesta) ben şam'a gelirim ama namaz kılmam, oradaki erotik şopları gezerim dedi.

başka gelmek isteyen samimi bir şekilde namaz kılmak isteyen varsa ismini yazdırsın.

Selam duva ve semi allahü limen hamideh.

edit: reisimizin o meşhur konuşmasını hatırlayalım;
https://streamable.com/7x4jw
ismimi göremediğim, bu sebeple üzüldüğüm liste. Beni lütfen erector ve mel'in yanına yazınız. Tşk.
Beni de götür lütfen yol param yok zira.
Usta kusura bakma ben o camide namaz kılmam boş arazide kılarım.
Emevileri hiç sevmem.

imam mel mel bakan gibson olsun.
fasi haşhaşi döllerine dert olmuştur. arap düşmanlıklarının nedeninin atalarının şah ismail kaşari'nin büyük dedesinin devşirdiği 30.000 türkmen çocuktan olduğunu bilmeyenlerin derdi olabilir anca.
Yüzsüz oldum ile aynı safta yer almam.

Yüzsüz varsa ben gelmiyorum. Bence bütün onurlu insanlar böyle yapar. Hadi eyvallah.
çıkışta kudüs şehrine gidip yavudi dövüp dönecek kafiledir. vakit kalırsa mısır ırak falan gezip dünya liderimizin tokadının nasılda pek olduğunu göstereceğiz inşaallah.
Bekle bizi eyy esed.
Hain esed, zalim esed, hüloğğğ esed.
ben uzun zaman önce belirttim, 'emevi camiinde kılıcaz ilk cumayı' dediklerinden beri cumaya gidemiyorum. yemin etmiştim ilk cumamı orada kılıcam diye.

benim günah taksimetresi yazıyor reis,kaç cuma geçti saymayı bıraktım, hepside sana yazıyor haberin olsun.
Ya bir gidin işinize. Ne namazı. Müslüman sözlük mü olduk şimdi de. Artık şey demeye başlarlar (bkz: burası islam sözlüğü) (bkz: islam ülkesi)