bugün

Her sene olduğu gibi bu sene de dört mevsimden biri olan yaz mevsiminin gelmesi durumudur.

"Şaka maka" diyecek kadar şaşırmak neden?
ilkokul 3.sınıfta ne stajı ne tübitak projesi bizim zamanımızda yoktu öyle şeyler.
yazın geliyorlarsa.

yazmazsak gelmez.

büyük düşün türkiye !
Evet yaz geliyor ve bu lanet olası gobek hala büyük.
gelsin artık aq çok bile dayandık soğuklara.
Saka maka bugun aklimdan gecmistir.
Muthis keyfim kacti. Otuz derecelere hicbir sey kalmadi resmen.

Mutsuzluktan ani yasayamiyorum.
Hakikaten üzen haberdir.
Göbek aldı başını gidiyor diyeceğim zayıflıktan ölüyorum. Kas yapalım yaz gelecek diyorum kemikleri mi güçlendireyim. Gelme yaz gelme tenime benim.
kışı dört gözle bekliyenlerin soğuk havaları görünce yaz gelsin artık dediği ikircikli durum.
Esas Ocak ve şubat soğukları girmedi durun bakalım.

(bkz: götkesen soğukları).
ankaradayım götümü kesip atmak istiyorum derken ne yazı aq dedirten başlık. yada kısa süreli devretsem de olur.
Ne yazı kışın orta göbeğindeyiz. Ya da kim geliyor yazın ?
Daha ocaktayız ülen algı yapmayın. Sonra havalara girip ince giyinip hasta olacaz.
Aklıma emel müftüoğlunun şarkısını getirir.
Ay
Yay
Ya
Yaz geldiii sokağa çıkmak lazımmmm.

Yazın Arabistanda gibiyim. Kan ter içinde işe gidiyoruz. Damacanada su bitiriyoruz swh. O yüzden gelmesin.
ayak fantezisi ortamlarının da yaklaşması anlamına gelir.
Yağmurlu ve karlı havaları severim, fakat kuru soğukla hiç anlaşamadığım gibi bir gerçek var. yazın gelmesinede hiç öyle hevesim yok lakin ilk bahara bir hayli hasretim. Dilerim hoş gelsin, güzel gelsin efendim.
soğuk iyi be aga ne biliyim seviyorum kışı.
üzmüştür ben daha kar bıle gormedım.
karı görüp kayamadan yazın gelmesi hüzünlü.
üzmeyen haberdir. kış sevenler ayrılsın...

hayır anlamıyorum kışın neyini seviyorsunuz? soğuktan götünüz donmuş şekilde sabahın köründe okula/işe gitmek nasıl bir zevktir abi anlayamıyorum. hiçbir zamanda anlayamayacağım.
Nereye geliyor la ? Dun sabah angara'da -16,5 dereceydi. buzu kazidigim yerde camlar geri donmaya basladi aq...
artık gelse de rakımın içine deniz suyu karıştırarak içsem.
Evet müthiş bir ilkbahar sonrası ardından gelen yaz masmavi bir denizin ve kumsalın içine bizi yavaş yavaş çekiyor olmasıdır. Artık gelsin piknikler mangallar. Kalabalık olarak gidip suyun içinde voleybol oynamak eşsiz bir terapi gibidir zannımca. Hadi bakalım hayırlısı.
ayak fantezisi umutlarını yeşerten bir yaklaşma hali.
Gelmesin.