bugün

Dananın kuyruğu menbiçte kopacak.
a habere 30 dakika maruz kalan çomar yorumu.
"Reis"ten sonrasını okumadım.

Ayrıca dananın kuruğu afrinde değil daha doğuda kopacak.
g@tü boklu donsuz dinciler savaşıyor olabilir

menfaatları çakışmıştır

avradı düdüklenmiş dinci için ben kimseyle savaşmam.
Amerika ile şu anda sadece biz değil Rusya Suriye iran kuzey kore savaşıyor çünkü amerika öyle bir organizasyon ki ya dünyada tek hakim güç olmak zorunda kendi dinamikleri bakımından, ya da silinip gider yine kendi dinamiklerinin yarattığı anafor yüzünden o yüzden onlar için ölüm kalım mücadelesi bu aslında. ..
Ve aslında pandoranın kutusunu 1991 de açtılar ancak açmaya güç yettirdikleri kutuyu kapatmaya onların da gücü yetmiyor. israil ve PKK nın ardında bu denli şuursuzca durmaları artık onlarda bunama yaratmaya başladı ve kendilerine de bu mantıksız politikaları zarar vermeye başladı. .
Suriyeyi ele geçirelim derken kaybettikleri konsantrasyon yüzünden ıraktan kırım ve yemenden oldular son başkanlık çekişmesi de iyice darbe vurdu bunlara. .
Karşılarında da rusyada ayrık otları oligarkları temizlemiş siyasi tek sesliliği ve konsantrasyon bütünlüğünü sağlamış putin ve her şeye rağmen eritemedikleri molla rejiminin direnci de çıkınca bana göre abd nin geriye dünya savaşı tadında bir savaş çıkarmaktan başka son bir çaresi kalmadı...
Ben savaşmıyorum.

Savaşanları vurun. Ben bencilim. Beni vurmayın.
kendilerine ulusalcı adını koymuş, ne idüğü belirsiz tipler tarafından sabah akşam ekranlarda pompalanan zırva.
görsel

aynı rezil tipler nato tsk'da güçlenirken türkiye nato'dan ayrılıyor palavraları sıkmaktadırlar. sadece ve sadece gerçeklerin gizlenmesi için çalışan bu rezil yalancılara lütfen itibar etmeyiniz.