bugün

şahin ya da doğan marka otomobile binerek egzos bağırtan ibnelerdir. beş kuruşluk araba ile kendilerine göre elli kuruşluk hava attıklarını sananlardır.
varoş çocuğudurlar ve en ufak bir bilgi kırıntısı kendilerinde mevcut değildir.
dikkat çekmeye çalışan zavallı apaçilerdir.

tabi dikkat çekeyim derken, küfür çekerler o ayrı.
poçozdurlar. altındaki üç kuruşluk arabaya güvenerek havalı olduklarını zannederler çünkü kendi gurupları içinde ulaştıkları şey büyük bir mevla olarak görülmektedir.
noterler artık bu tür araba alacaklardan ibnelik belgesi istemektedir.
benim arabam var'ı böğürerek ve böğürterek dışa vuran kişilik.
(bkz: manifoldlu beyaz şahin)
(bkz: suni deri döşeme koltuk)
(bkz: çarpışan otodan hallice direksiyon)
(bkz: indirilmiş kaporta)
(bkz: baklava desen jantlar)...
ferrari, lamborghini gibi spor arabalarda o sesi duydukları için kendi arabalarının da öyle ses çıkarmasını isterler, etraftaki herkesin "oynanmış bu araba deli kaçar heaa" diye düşündüklerini sanarlar.
aslında aradaki fark ferrari ve lamborghini gibi arabalarda çok büyük emek sarf edilir egzost sesini azaltmak için, o ses çok kuvvetli bir motora sahip oldukları içindir.
sonradan yaptırılan arabalarda ise tam tersi, düşük motor, ses çıkaran egzost. muayeneden bile geçemezler.
yazık yaa.
Türkiye'nin AB'ye girememesine neden olan insanlar .
genelde pazar günleri sahil kesimlerine giderek normal insanları dinden imandan çıkartırlar.
bakanların kendisine 'oha bee şöyle bi arabam olsa...', 'inanmıyorum ne kadar havalı' ve 'bu kim lan ne kadar sexymiş' dediğini zanneden, ama aslında 'allahın apaçisi', 'hee bende sağlam bişy gelicek sandıydım' dediği ve küfrettiği kişilerdir. Ses sistemi bağlatıp 4 cam açık son ses dinleyen kişilerle benzerlik gösterirler.
beş kişiden az olduğunda marşı basmaz bu arabaların.
gece evimin önünden geçiyolar son ses asi styla ve arsız bela dinliyorlar. kısacası apaçi diye tabir ettiğimiz kişiler. ve bu kişiler çevre için çok iticiler.
Manifold sayesinde coşarlar.
bunlar araba sahibi olunca ağlarlar sevinçten altındaki külüstürde olsa bu akımı biri başlatmış moda olmuş trend olmuş modifiyeden anlayanlara lafım yok, ama bununda bir namusu var sanırım.
cebindeki son 20 lirasını arabanın benzinine veren 5 sapın aklı sıra hatun kaldırabilme umududur görükle de bu hareket. bu çevreye prim yaptıran birde kız kitlesi vardır ki bildiğin tencere kapaktır. böyle oğlum böyle kızım olsun klozete atar üstüne sifonu çekerim.
öncelikle '' egsoz'' değil '' egzoz'' .. bu kelimenin doğru yazılışını bilmek gerekir. zira bizim fakültedeki prof. dersinin sınavına girmiş olsaydınız, o sorudan sıfır puan almıştınız..

şimdi gelelim asıl konuya, direksiyona geçen her türk genci altında şahin ile kendini michael schumacher sanıyor malesef, yanlamalar, driftler, makaslamalar falan, böyle tehlikeli hareketlerle hem kendi hem de trafikteki milletin canını tehlikeye attıkları yetmez gibi.. üstüne birde ekzoz ile açık hava filtresi gibi aksesuarlar ekleyip gürültü kirliliği yapıp, milletin beyninede tecavüz etmektedirler.
ismail yk tipli,pendik alt geçitten giyinen 4 kıronun herkesin kendilerine baktığını sanarak
gecenin körü son ses müzikle geçmesidir.
(bkz: hastası yaşlısı var piçler)
(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)
kızların onları görünce "oo ne hoş çocuk arabası da çok şekil hele o egzos sesi yok mu ben sırf bunun için bile bu çocukla evlenirim" dediklerini sanan zibidilerdir.
yavaş giderler kızların bol olduğu kesimlerde. insan hızında giderler. arkadan selektör yaptığınızda 4 kafa birden size doğru döner ( şoför dahil ) bu yüzden arabama mavi kırmızı polis çakarı taktırdım yakında siren taktıracağım. şu herifleri kovalamak için. tekin tip değildirler.
"akşam olsa da arabayla iki turlasam" diye hayal kurup egzozu açık arabayla "ben uyumuyosam kimse uyuyamaz" dercesine gaza basan insanlardır. Arabada çalan müziklerde işin tuzu biberidir.
güncel Önemli Başlıklar