bugün

sevgilerin doruk noktasıdır. mmmm bayılırım.

http://www.sondakikaturk....urdugu-karisini-parcaladi
Sevgilimin bana surekli yaptigidir. Agzim yuzum isirik izi olur ama beni cok sevdigini de bilirim kizamam.
aşırıya kaçılması durumunda sinirlerde zarara neden olabilecek eylemdir. bileğe hafifçe bastırıldığında o bölgenin uyuşması şeklinde kalıcı durumlar ortaya çıkabilir.

yapmayın böyle şeyler. ayıp ayıp. net.
Sürekli yaptığımdınr. Böylesi daha zevkli.
Burnunu, çenesini, boynunu...

Gerçekten sevmediğim kimseyi ısırmam.
sığırlıktır.

olum manyak mısını? ısırdığınız yerde iz kalıyor.

sığır bir arkadaşım tenimin hassas olduğunu bile bile ısırıyor sonra her gördüğünde seviniyor amk gerzeği.

yapmayın.
Hannibal lecter' dan beklenir.
En sevdigim sevme eylemi. Haşin, yırtıcı ve bi o kadar "öyle çok seviyom ki ıstırasım geliyor" manalı. Ancak ıstırılmak o kadar hoş olmasa gerek. Ayı yavrusunu seviyor da yavrusu bundan hoşnut mu acaba.
Sevginin somut olarak gösterilebildiği bir eylemdir. iz kaldığı taktirde sahiplenmeyi gösteren bir simgedir.
Vampir olduğumdan değil hırsımı alamadığımdan ısırıyorum. Herkesin ısırmasına kimse karışamaz.
Genelde yaparim dogrudur samimiyet gostergesidir. Kucuk bir dis izinin kime ne zarari olabilir.
Sevmek gibi sevmektir. Özverili, şehvetli,arzulayarak seviyorum demektir.
oha millet ıstırıyor falan bişeyler. vay amk.
En güzel swvhi göstergesidir, ısırlanın verdiği tepkiyle köpek muamelesi görmezseniz tabi.
Kedi seven, bipolar bir kız tarafından gerçekleştirilmesi muhtemel eylem.
Hele ki sevdiğiniz kişinin tombul yanakları ve kolları varsa tadından yenmez!
insan başka türlü nasıl sever zaten amk.

ısırmak sevginin en güzel halidir, ayrıca sekse davet olabilir.

Ansızın bir kulak memesinden dişlemek, ehem ıhım neyse, şimdi sakin kızlarımızın hormonlarıyla oynamayayım sabah sabah.
Oysa herkes ısırır sevdiğini.

En sevdiğim sevme çeşidi. Bilin bakalım ne eksik?