bugün

ben kendimce iyi bir türk milliyetcisiyimdir. elimden geldigince bu milliyetciligi bir irkciliga cevirmemeye calisirim cunku dedigin gibi irkcilarin hepsi teroristtir! ve bu türk milliyetciligi hic bir zaman kürt dusmanligi degildir. ancak turklere haksizlik edip kürtleri fazla overek resmen kürt irkciligi yapmaktasin! butun fikirlerine saygi duyarim ancak soy arastirmasi konusunda yazdiklarina pek katilmiyorum cunku kim ben türküm diyorsa türktür! ve bu konuda size tek bir cevabim var: "ne mutlu türküm diyene!"
Vatanı ve Türklüğü Ne pahasına olursa olsun korumak ve savunmak teröristlikse bundan iftihar duyarım.
Tanrı Türk ü korusun...
Olmayandır. Türkçülük ile terörizmi bağdaştıranı da ilk defa görüyorum.
Abd örneğine gelince, 200 yıllık yapmacık bir tarihe sahip devletin milliyetçilik taslamasını beklemiyordun herhalde? Ayrıca topraklarında kuzey-güney çatışması ve pearl harbor dışında savaş yaşamamış bir devletten bahsediyoruz. Çile nedir bilmeyen bir devlet. Herhangi bir etnik grup tarafından düzenli olarak yıkıcı eylemlere maruz kalmamış bir devlet. Öte yandan türkler için bunların tam tersi geçerli.
Tarihine sahip çıkan ve gurur duyan birisine terörist gözüyle bakıyorsanız söylenecek başka sözüm yok.
Yalnız şunu unutmayın: ben o sıralarda her sabah "varlığım türk varlığına armağan olsun" diye boşuna and içmedim.
birde abdnin eline geçiremediği yerlere bakalım çin kore japonya rusya sebepmi kültürlerini asimile edemeyip. birliklerini milliyetçilik anlayışlarını bozamadıkları için.
ortadoğu ve müslüman ülkelere bakalım iç savaş çatışma ve zincir sebebi mi ümmetçilik ve biat anlayışı millet ve birlik anlayışının önüne geçtiği için.

hepimiz kardeşiz apo sayın o kendi dillerini konuşsun kendi bayrağı olsun kendi toprağı olsun onlarca farklı etnik kökene adaletli olup aynı hakları vereceksin ki bunu verdikten sonra nasıl birlik sağlayacaksın.
e sadece birine versen bu pozitif ayrımcılık hatta ırkçılık.
kimmiş ırkçı ayrıcalık isteyen.
bu vatanın asıl sahipleri olan türkleri savunan türkçülere cesaret edip laf edemeyen anlayışın, ırkçı olarak tanımladıkları türkçüleri terörist olarak itham etmesi ve bundan gerçekmiş gibi bahsetmesi meselesidir. her şey ortadadır ki: bu ülkede sadece türküm diyene ırkçı ve faşist denmektedir. (bkz: sadece türküm diyenlere faşist denmesi)
ayrıca ırkçılığa karşı olanlar neden çingenlere de karşıdırlar?
(bkz: çingeneyi hor görenin türküm diyene ırkçı demesi)
(bkz: dinime küfür eden müslüman olsa)
ozan ünsal gereken cevabı vermiştir; https://www.youtube.com/watch?v=NivbKZkcS38