bugün

kocaman üzüm tanesini ağza attıktan sonra boşluğa odaklanıp acaba şu an yılan hikayesi kürşat ne yapıyordur diye düşüncelere dalmaktır. mesla uyuyor mudur şu an? ya da heo ne yapıyor? gece dolabı açıp aldığı yemeği ısıtıp yerken geçmişi düşünüyor mu hiç? bir zamanlar neydim ben falan diye... telefonu nasıl açıyor mesela? "alo ben yılan hikayesi kürşat alo" mu diyor? dışarıda nasıl bir de şimdi bu da var. bi' cafeye oturunca ne diyor? "ben kürşat beni tanıdın mı hani yılan hikayesi..."

anlamaya çalışıyorum sadece.
Ben de ne zaman domates yesem aklıma beşik kertmesi dizisindeki davulcu gelir.

Neden bilmiyorum.
normaldir. yılan hikayesi kürşat hepimizin bilinçaltında yer edinmiş bir isimdir. her an akla gelebilir açık ve net.
Ahahaha ulan ne diziydi bee. Çocukluğumun dizisi anasını satayım. Çocukken şu Kürşatı izleyen kişi yaramazlık yapmadan DURAMAZ. BiR ARA YARIŞMA SUNUYORDU. Piçti miçti ama arasıra delikanlı elemandı.

işte Kürşat: https://youtu.be/y-joagr6B44

--spoiler--
Ağasını öldürttü, karısını dizi boyu gondikledi. Daha sonra gondiklediği gülsümü finalde öldürdü. Ulan bir de dizinin ortalarında bunun karısı çoluk çocuğu çıktı piyasaya ahahah. Karısı çok tatlı hanfendiydi ama.
--spoiler--
Otobüste tunca aydoğan’ı görmüş olma ihtimalini gösterir.
Kendisi toplu taşıma kullanmayı sever.