bugün

saclarini keser. eskiden birlikte oldugum hatundan biliyorum.
(bkz: paten kaymak)
üzen insanları hayatından çıkarsın. sonra hemen, hemen kadroları kapatsın. başkasına aşık olsun, yeni dostluklar kursun, yeni insanlar edinsin.
Çikolata yiyorlar, kendilerin de değişiklik saç vs..

Ne bilim bunların sistemi çok farklı *
-Param olmadığından hunharca alışverişe düşemedim. Şimdilik saç boyatmakla yetindim. Baya bir iyi geldi sanırım. Çünkü saçımı boyatıyorsam eğer farklı makyaj teknikleri deniyorum ve o saç renginin elbiselerime ne kadar uyumlu-uyumsuz olduğuna bakıyorum. Öyle demeyin baya bir vakit alıyor ve o an pek bir şey düşünmüyorsun.
-temizliğe sarıyorum. Tekrar temizlik. Daha fazla temizlik. Ve çamaşır suyu kokusundan arda kalan bir baş ağrısı.
-aç karnına sigara içmeyi sevmem. Hatta yanımda içen olursa engel olmaya çalışırım. Üzülen kadın aç karnına sigara içiyor arkadaşlar.
-geceleri ağlayarak uyanıyorum. Kendimi teselli edip tekrar uyumaya çalışıyorum.

Siz siz olun iyi ve sizi çok seven kadınları üzmeyin arkadaşlar.
kadından kadına değişir.
Bazıları cinsel seks eder. Üzdüm diye cinselli seks eden kadın oldu hayatımda be ve bunu bana açık açık gösterip rencide etti. Bazı kadınlar aklıma geldikçe tüm kadınlıktan soğuyorum ama sonra geçiyo ya işte.
Neyse daha fazla konuşamayacağım...
saç kestirmek.
güncel Önemli Başlıklar