bugün

manyaklıkta çığır açan tiptir. yahu arkadaş güzelde koksan. inanılmazda koksan olmuyor! bukadar parfüm gereksiz. az sık öz sık. burnumun direği kırılıyor lan!
normalde kötü kokan ve bu kokuyu gizlemek isteyen kişidir. dikkat çekmek isteyenlerin başında gelir.
bazı ayıplarını parfümle örtmeye çalışan tiptir.
bu tipler bir de utanmadan otobüse dolmuşa biner. vay o dolmuştakilerin haline.
bütün parasına parfüme yatırdığı kesin olan tiptir.
yapılan araştırmalara gore bu tipler surekli osurdukları için boyle bir onlem gelistirmislerdir. (kaynak: güvenilir)
görgüsüz olabilir. ne oldum delisi de bir ihtimal.
konsere çıkan sanatçılardır.

anlamıyorum lan sizi, seyirciyle aranızda o kadar mesafe var, ter kokunuz mu onlara gidecek?
hayatı boyunca kendinden başka kimseyi düşünmemiş insandır.
hadi bu yaşa kadar böyle yaşadın, ozon tabakasını falan takmıyorsun bari yanındaki insanları umursa kardeşim.
nezledir. koku alamıyordur. bir türlü ikna olamıyordur, üstüne yeterli dozda parfüm enjekte ettiğinden.

(bkz: nezle belirtileri)
(bkz: taffy2g)
assolist olması muhtemel kişidir. görüldüğünde koşarak yanından uzaklaşmak lazım gelir.
sabah sabah otobüste hiç çekilmeyen tiptir, hele bir de yanınıza ya da önünüze oturduysa nefes alamamanın verdiği kızgınlıkla söylemediğiniz söz * kalmaz.
Belki koku fetişistlerinden birine denk gelirimde, tahrik edip bir manita düşürürüm diye düşünen tiplerdir.
üstüne parfüm reklamı sıkmış uyanık tip örneğidir.
"o kadar para verdim herhalde sıkacağım"
gibi bir düşünceye sahiptir.
parfümü sinek öldürücü niyetine kullanan tiptir. hem sinek öldürür hem de burun kırar.
benim ikamet ettiğim evdede bir tane bulunan özellikle sabahları insanın gırtlaklarının ve midesinin yanmasına sebebiyet veren tiptir...
çakma parfüm kullanan tiptir, içindeki %2 aroma iki saat bari idare etsin diye yıkanır her sabah.
hele ki kalitesiz bir parfümse, foseptikten beter kokan tiptir.
kötü koktuğunu düşündüğünden değil parfümünün kalıcı olmadığını biliyordur sıktıkça sıkar. bir de "tester" parfümü buldum delisi vardır, marketlerde felan çaktırmadan parfüm şişesini üstüne boşaltır ve topuklar. *
bu işlemi bir de otobüs, metro gibi kalabalıktan nefes almanın neredeyse imkansız olduğu toplu taşıma araçlarında yapan tipleri vardır ki evlerden ırak.
(bkz: bulent ersoy)
üstünden deli gibi geçilmesi gereken tiptir.
(bkz: daş yok mu daş)
burnunuzun direğini kıran tiptir.