bugün

armut muhabbeti banu alkan
"en ufak bir tahrikle harekete geçecek teori imal gücüne sahipti" darwin in oğlu francis..
"herkes eşittir,bazıları daha da eşittir" george orwell
"çocukluk arkadaşlarından duyduğuma göre alın kemikleri ileriye fazlaca çıkık olduğu için onu (maymun charles) diye çağırıyorlarmış" yine darwin in oğlu francis

işte 4 numaradaki entry ile birleşince evrim teorisi ortaya çıkıyor..bu kadar mı basit evet bu kadar basit..
"hepinize donsuz günler, donsuz geceler diliyorum." ersin imer.* (bkz: pot kırmak)
"allah cezanı verecek!!" ibrahim tatlıses
"huysuz bir kadındaki güzellik domuzun burnundaki altın halkaya benzer" hz süleyman
Urfada oxford vardıda bizmi okumadık?
(bkz: ibrahim tatlıses)
"ben ilen poleniğe girme" berkut..
"sanatçının motorizasyonunu bozup demoralize etmesinler" ibrahim tatlıses
"ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol..." mevalana
Ne mutlu Türk'Üm diyene.**
"yahudi yumruğunun gücü,üzerini kaplayan amerika nın çelik eldiveninden ve bu eldivenin içinde astar vazifesi gören dolarlardan gelir" yeşayahu leibowitz
askin gucu, guc askina baskin geldigi zaman dunya barisi tanıyacak ... jimi marshall hendrix.
"biz kazanamadığımız için kaybettik,onlar kaybetmedikleri için kazandı."--vietnam savaşı sırasında amerikalı komutanın son derece doğru sözü.
dünyanın en kötü ordusu avusturalyadır,fakat onlarında kazanmayı tatması için tanrı italyan ordusunu yaratmıştır...napolyon
Ölmek birşey değilde , yalnız kalacak dünya. Aziz Nesin
iki şey sonsuzdur: evren ve insanoğlunun aptallığı. birincisinden o kadar emin değilim... albert einstein
sparta prag ı spartada yenecek güçteyiz..ümit özat(fb nin kaptanı)
"bir insanın ölümü trajedidir,binlercesinin ölümü istatistikdir."
"ölüm problemleri çözer;insan olmazsa problem de olmaz."
(stalin)
Yok edin halkı , kırın , susturun onları çünkü avrupa aydınlanması halktan çok daha önemlidir. (bkz: dostoyevski)
"sakata gelmeyelim" sadettin teksoy.
ohh yeaaaahhh??!!... James hetfield
düşünüyorum öyleyse varım. (bkz: descartes)
(bkz: kendi adını söyleyebilen ünlüler)
güncel Önemli Başlıklar