bugün

evet efendim...

yani ilk önce kimse kusura bakmasın ben dine din derim arkadaş. öyle lafı evirip çevirmem kimsenin içinde pat diye ortaya söylerim. ben böyle bilen biliyor müthiş tespitler yaparken derin analizler sonucunda ve haftalık, aylık yıllık periyotlarda yaptığım analizler sonucu konuşurum.

şimdi ilk olarak üniversiteye giden bir kızımızı ele alarak konuşalım. bu kızımız hiçbir şekilde tasvip etmesem de muhtemelen paralel yapı yüzünden üniversite adı verilen batağa düşmüş. sonrasında ise ahlaki öğeleri tam anlamıyla dışlasın diye din dersinin olmadığı üniversitelerde dinini imanını unutmuş. üniversitedeki teneffüslerde kapılarda erkeklerle sigara içmiş, başı açık bir biçimde kampüs bahçesinde gezmiş dudağında rujla.

sevgililik olaylarına girmiş, kafeteryalarda otururken erkeklerle hiçbir şekilde anasını babasını düşünmemiş, babasının düştüğü o üzücü durumlardan habersizce şuh kahkahalar ile erkeklerle gırgır şamata yapmış, gitmiş orjinal kitap yerine fotokopi çektirmiş, dersi dinlememiş ve diğer arkadaşlarından faydalanmış, belki o rak kok festivallerine gitmiş şebnem ferah gibi ateizm propagandası yapan bir şarkıcıyı dinlerken eşlik etmiş, yetmemiş içki gibi şeyler içmiş...

hee bana gelip demeyin bundan sonra parası yoktur fotokopi çektirmiş diye. ben de aşırı garibanım evde kotla oturuyom pijamam yok ama pijama parası çalmıyorum. gidipte şebnem ferah dinleyip tövbe haşa alkol içmiyorum. ortamlarda vajinamı yani dalgayı gösterircesine yapışık şeyler giymiyorum. yurtlarda kalmadım çok şükür.

kusura bakmayın karınıza kızınıza sahip çıkmazsanız bu batağa düşer. durum acı ama ben her ne kadar söylesem de anlamıyorsunuz. söylesem tesiri yok sussam gönül razı değil. ne diyeyim allah hepinizi ıslah eylesin.
http://www.google.com.tr/...p=19&ved=0CBsQMygCMAI