bugün

kendilerine 4-5 yıllık sponsor bulma amacı güden insan guruhu.
(bkz: biskuvi arasi lokum)
ailesine en cok yalanı universiteli oldugu zaman soyleyen kisiler
sevmedigim genelleme türlerinden. lakin 6 yıldır süren üniversite hayatımda bir çok çeşidi ile tanıştıgım , kısacası bir geneleme yapamayacagım gerçektir. yinede bir genelleme yaparsak şu anki vaziyette , çogu rezilligi çok kısa sürede, özgürlük adına yaşayarak ögrenmektedirler.
şayet bu kızlar küçük anadolu üniversitelerinde okuyorlarsa o şehrin halkı tarafından ahlaksız * zannedilen kızlardır. bacılarımızdır, kardeşlerimizdir.
eve kız atıp gizli çekim yapmayı ve bu görüntüleri internete yaymayı planlayan hayvanoğlu hayvanların ilk hedefleri.

ilave: kızlar dikkat o hayvanlardan biri de burda...
(bkz: liseli kizlar)
(bkz: simdi de bu mu)
an itibariyle odalarinin soba girisinden mikrofon sarkitilip konustuklari dinlenen kisilikler olduklarini ogrendigim kizlardir, yapanin insanligindan suphe etmek gerekir o ayri..
kendini bilmeyen yada kişiliği henüz oturmamıs bir insansa yada diger bir adıyla ne oldum delisi oluverirse hayatının hatalarını yapıp bunuda özgürüm kendi kararlarımı kendim veriyorum sıgıntısı altına saklayan insan modeli.
lisans eğitimi gören kızlardır. önlisans da olabilir bu. belki de yüksek lisans. göreceli dir yani.
bunların anadolu'dan büyükşehirlere gelenleri bi anda kabak çiçeği gibi açılıp ortamlara girme hevesindedirler. savunmasız, saftırlar, girmedikleri bar kalmadıkları ev kalmaz ilk yıllarında. sonraları olaya ısındıkça bişi zannederler kendilerini. ciddi şekilde çekilmez olurlar.
(bkz: üniversiteli kız ve öss erkeği)
(bkz: üniversitede kızlar teklif ediyormuş)
herkes gibi üniversteye okumak için gelmiş,beraberinde hayatı ögrenmiş,kendi içinde gruplara ayrılmış (iyisiyle kötüsüyle)bir bütün.tıpkı herkes gibi...
(bkz: üniversitede bütün kızlar veriyormus palavrası)
(bkz: eğlenilecek kızlar)
entel geçinen özgür kız edasındaki kız topluluğudur.
sen ben yada bir başkasından farkı olmayan insanlardır. hatalı bir genellemedir. her üniversiteli kız yalan söler verir onu şunu bunu yapar demek yanlış olmakla beraber üniversiteli kiz kardeşlerimize akrabalarımıza ve sevdiğimiz kişilere karşı büyük bir ayıptır.
bazı kırolar tarafından her gördüğü erkeğe veren tiplere benzetilen insanlardır.
özgür kızlardır. üniyi bitirip ekonomik özgürlüklerini de kazanacaklardır. ondan sonra onları kimse tutamazdır. çocuk da yapabileceklerdir kariyer de, allah eşlerine sabır versindir.
yaşı gelince evlenmek zorunda olmayan kızlardır. dil de pabuç kadardır, bilmiş kızlardır. uğraşması zordur.
merkezi yapılan seçme ve yerleştirme sınavında, yeterli miktarda doğru yuvarlağı doldurabilmiş olan ve ilgili kurumca bir lisans ya da önlisans programına yerleştirilen insanlardır. Aferin. Maşallah.
2 günlük üniversite * hayatımda edindiğim ilk izlenimler şöyle;

öncelikle genelleme yapıyorum evet. ve umarım bu ilk izlenimlerim yanlış olur.

götleri kalkık. bu içinde bulundukları ortamın boğaziçi olmadığını anlayana kadar sürecektir tahminimce.

kendileri bütün erkeklerin etraflarında dört döndüğünü varsayıyor. hassiktirin lan yok öyle bir şey.

tanışılmaya değmez gibi duruyorlar. çoğu boyalı bebek. *
belirtilen fikirlere ağızlarını açarak gülüyorlar. aynı şeyi kendilerinin diyebilecek zekası olduğunu düşünmüyorum. bu izlenime nereden mi vardım? gülmelerinden, sadece gülmelerinden... ders içerisinde doğru düzgün konuşabilen kız sayısı 1 veya 2.

sonuç olarak üzülüyorum lan. kimseyle konuşmuyorum. asosyal olmaktan korkuyorum. gelin iki kelam edelim hem abazanlığım gitsin hem de fikirlerimi kökten değiştirin. * * *
mühendislik gibi bölümlerdekiler çakal olurlar çakal. nerde bir asistan, prof var, onlarda yanlarında yalakalık peşindeler. sınavla ilgili 2 kelime öğrenmek için 2 saat peşlerinden giderler. siz siz olun universiteli kizlarla iyi geçinin, kankaları olun, yapışık ikizleri olun.
bildigimiz turk kizlarindan bir farklari yoktur. erkekleri etkileyebilmek icin suslenir boyanir badana yapar kalca 2 adim geride yururler. erkeklerin dikkatini cekerler de fakat is muhabbet etme tanisma kaynasma faslina gelince de pek orali olmaz tersler ceker giderler. celiskidir bu olay benim icin. sen bir erkegin dikkatini cekmek icin onca sebeklik yap sonra erkek pes edince "tamam yahu paspasin oliyim cigne beni" ye gelince vaziyet "hadi len ordan terbiyesiz seviyesiz" de' bu ne yahu!!! kisacasi o malum yerleri yerden olmasi gerekenden daha fazla yuksektedir efendim. * * * *