bugün

Osmanlı paleografya net.
Anatomi
Protozooloji
Helmintoloji.
(bkz: Paleografya).
Anatomi. Benim için zor bi ders olmasıyla birlikte hocanın etkisi de oldukça büyüktü.
ingilizce bölümunde semantics.
istatistik.
osmanlıca .
Farmakoloji arkadaş farmakoloji ya. Bir başlığın beş alt başlığı var. O beş alt başlığın her birinin beş tane daha alt başlığı var ve bu döngü sonsuza dek gidiyor. En kötüsü de hangi ilacın insanın neresine ne yaptığını bir milyon adımda anlatmaları...

Bütünde bir iki soru kopya çekerek dd almıştım. O kadar sevmem kendisini.
Simülasyon. Yine de ilk alışımda cc ile verdim.

istatistik diyen net tembeldir.
kesinlikle osmanlı türkçesi dersidir. nefret ediyorum ya . bu dersin hocası genellikle nemrut oluyor. beynim bu dersi öğrenmek istemiyor. dersteyken dakikaları sayardım. neyse bu sene son sözlük kurtuluyorum.

not: osmanlıca yazan arkadaşlar tek olmadığımı bilmek mutlu etti.
termodinamik.
Biçimsel diller ve otomata.
Ben hiçbir dersten nefret etmedim de muafiyetle ingilizceden geçtiğim için kendimden nefret ettim biraz. En eğlenceli öğretmenmiş kendisi. Yürüyen yazık olduğum için her şeyi kaçırmam normal
beden eğitimi.
kadıköy'den etilere eşofman taşı. buz gibi soyunma odasında giy çıkar, terle, duş bile yapama.
rezillik ve sefalet.
cin kültürü ve aylak bilgisi.
Kıymetli evrak hukuku. içim ürperdi.
islam sanatı.

D alabilmek için 5.5 yıl uğraştım sözlük 5.5 yıl! Hatırladıkça hala sinirlerim bozuluyor. Tam manasıyla düşman başına bir ders.
Peyzaj bitkileri üretimi
Lanet girsin o çiçeklere.
epidemiyoloji.
ben neredeyse tüm derslerimden nefret ederdim. Siz siz olun asla istemediğiniz bir bölümde okumayın. Derslere girmek kitap açmak zulümdü. Özellikle sayılacı olup sözel okumak kadar büyük bir eziyet yok. Mutlu olmak istiyorsanız hayatınız boyunca iş değil aşk yapmak istiyorsanız başarılı olmak istiyorsanız okula koşarak gitmek istiyorsanız ne olursa olsun sevdiğiniz bir bölüm seçin. pişman olmayın. aileniz istediği için doktor ya da avukat olmayın mesela. ya da puanınız yettiği için işletme okumayın daha çok çalışın emin olun yaparsınız.
Nefret edilen ders yoktur bence dersi sevdiremeyen hocalar vardır. Kendini hissettirmek için dersi
alabildiğince zorlaştırır. Yoklama alır. Dipnotlardan soru sorar. Dersin yarısında ego kasıp kendini över. Ümüğünü sıkmak istersiniz velhasıl.
Arkeoloji okudum

Teknik çizim diye ders vardı.
Ki ben çöp bebek bile cizemem
1. Sınıf dersiydi
4. Sınıfta ancak verdim..
vibrations and waves.
Bir süre suya sabuna dokunamadım, ses ışık ayıkamadım.