bugün

bu durumda olan insanlarla dalga geçildiğinde
-belki benim alnım geniş nerden biliyonuz..
cevabıyla karşılaşılır..
tıp okuyanların daha fazla maruz kaldığı durumdur.
saçların kazıtılması veyahut 2-3 numaraya vurulmasıyla gayet de güzel bir şekilde lehinize çevirebileceğiniz olay. ben yapmadım lan bir arkadaşım yaptı. saçım var benim. böhühühüğ
saçı dökülen kişinin babasının saçlarının olması adama daha fazla koyar.
döküldükçe jöle süren sürdükçe dökülen döküldükçe ektiririz nolcak diyen kişi modeli. Birzaman sonra "yok abi bu benim ırsi sulalede böyle, benim kafa yapım böyle" gibi gerekçeler üretirler.
(bkz: benim saçlarım ince telli olduğu için seyrek duriiğğy)
(bkz: senin saçların fırça gibi oldu da noolduu)
okulu 8 senede bitirmeye çalışan erkek kişisinin başına gelebilecek olaydır; müstehaktır.
uzun saçlı insanlara iç çekip bakmaktır.
kel gezdiğinizde tersi bir motivasyon sağlayan durumdur. *
er kişinin hevesini kırabilecek, duygularını incitebilecek durumlardan biri. tamam, bazı insanlara kellik yakışıyor falan filan.. ama daha kaç yaşındasınki dostum; kafa yapın uymuyo bi kere kelliğe. ben okumak için gidiyorum okula, şuydu, buydu.. tamam o da kabul. ama sen de biliyorsun durumunu.. aldın battal boy bi jöle. al işte böyle oldu. neyse çok kızdık adamlara sanırım.. kızlar, siz de az anlayış gösterin yahu çocuklara.. *
üniversite okumanın ruh sağlığına zararlı olduğu ve bunun da bedenen insanları çökerttiğinin bariz kanıtı.
stresten meydana gelen saç dökülme olayı olup ve aynı zaman da üniversitedeki kızların dikkatini çeken erkek modelidir.
motosiklet alıp, küpe taktırması lazımdır.
hali hazırda bi kaç seneye içinde bulunacagım durum bu hızla giderse üniverste bitmeden kel kalacagım sanırım .
başıma gelen olaydır efem.
o kadar sene debelen. ödül olarak kel kal. neyse ki artık ana ocağına döndük. şimdi onlar yavaş yavaş çıkacaklardır. Hatta bununla ilgili bir şarkı söylemek istiyorum.
tohumlar otlara otlar ormana (yağmur ormanı) ormanlar kelleri kapatmaya.
(bkz: az kaldı)
işin ilginci 3 gün öncesine kadar bu ihtimali bilmek beni rahatsız etmezken şimdi neredeyse korkuyorum lan. *
(bkz: minoxidil) diye birşey çıkmış kullanması gereken insandır efendim.
benim gibi mühendislikte uzatmaları oynayan modellerin stresini yaşadığı sendromdur.