bugün

birçok kez itina ile indirilecek göt.

hayır kütüphanedeyim sanırsın nobel fizik ödülü alacak amk piçi bir bilmiş tavırlar, bir böyle ben zekiyim, ben aydınım havaları aklını siktiğim ben avustralya hükümetinin açtığı kontenjandan özel olarak istenilmişim sen götü boklu türk üniversitelerinde ona buna yalaklanarak( bazıları böyle yoksa çok çok iyi hocalar var) anca yamamışsın kendini kime bu bilmişliğin.
akşama kadar koltuk üstünde oturduklarından birden ayağa kalkınca basınçla birlikte geri tepme yapar ve üniversite hocalarının götü sürekli kalkık durur. bu durum psikolojilerine de yansır ve sürekli bir kısır döngü içindedir. evet gerçek sebep budur.
bir gün inmeye mahkum olan göt. (bkz: keser döner sap döner gün gelir hesap döner)
Üniversite hocalarına estetik kaldırma ameliyatlarının ücretsiz olmasından kaynaklıdır.
sevgili yardımcı doçent dayımda
gözlemlediğim durumdur.
puan vermek zorunda olduğu kağıtlar vererek sike sike indirilen göttür efendim.

(bkz: muhasebe)
gerçekten bilim yapan az sayıdaki gerçek anlamda saygıdeğer akademisyeni tenzih ederek entry'me başlayayım: başka yerde bi baltaya sap olamayacak baltalara, üniversite gibi bir ortamda kadro verir beslersen elbet götü kalkık olacak. nasıl mı oluyor bu iş, gelin anlatayım...

hem cahil, hem kompleksli, hem de egosu tavan yapan bir tip 5-6 sene doktora yapar. doktora esnasında yaptığı en iyi şey hocasının ve diğer güçlü hocaların götünü yalamaktır. bunun sebebi kendi kifayetsizliği tabii ki. ancak serde muhterislik olunca ve öz potansiyeli bi sike yaramadığı için geriye kalan tek seçenek hoca götü yalamak.

bu iş çift taraflıdır; sen hocanın götünü yalarsın, o da seni besler böylece üniversitede "akademik çete" kurarsınız. eğer hoca güçlüyse ve etrafı bunu gibi dakikada 800 dil darbesi atabilen yalayıcılardan doluysa o hocanın okuldaki çetesini ve gücünü kırmak daha da zorlaşır. çark böyle dönüyor. böyle tipler de gelip öğrencileri düşünecek değildi ya?

burası hangi okul mu? tek değil, türkiyenin ilk 5 okulunda bu ve benzeri çok tip var, bakınca hemen tanırsınız zaten...
tavsiyesi şöyle olan göttür...
götün yiyorsa indir derler adama!
senin sefil meb öğretmenin ya da dershane hocan değil koçum onlar!
indirmesinide biliriz ki yaptığımda oldu zakti zamanında.
özel hayatının bokluklarının sinirini öğrencilerinden çıkaran andavallardır, evet okuduğum üniversite dersime giren böyle bir aptal var, kendisi şişman ve çirkin bir kadın en az 40 yaşında ve muhtemelen hiç evlenmemiş ve muhtemelen bakire erkeksizliğin sinirini öğrencilerinden çıkaran şişman pisliğin teki.
compiler tasarimini sordugum icin aa gelecek dersime -20 verecekmis.
bırakın olsun kaç yıl okumuş adamlar ben olsam benimde götüm kalkardı herhalde. ama asistanların kalkık götü dersen hak veririm.
Öyle bir şey yoktur, 2 üniversite bitirdim. Halen görüştüğüm hocalar var. Yeri geliyor rakı içiyoruz dışarıda. Sadece dersten geçemeyince başlık açıldığını düşünüyorum.
boş göt olduklarındandır. dolu göt havalanır mı ?
Ulan bir tanede biz de var böyle bir tip.Üniversiteye başlamışım daha 2. gün göze batmamak için elimden geleni yapıyorum ve hoca giriyor içeri.Olay şu;
Hoca:(sınıfa adım atar atmaz eliyle beni göstererek) Çıkar onları.Çabuk çıkar.Beş dakika sonra görmeyeceğim.
ben:(Ne olduğunu anlamaya çalışıyorum) Yanımda oturan çocuğa ne diyor bu diye soruyorum o da bende anlamadım diyor.
hoca:( Bana tekrar dönerek)Sen hala çıkarmadın mı onları. Oğlum beni anlamıyor musun der.
Ben: (Dayanamayarak) Hocam neyi çıkartayım diye soruyorum.
hoca: o bileklikleri çabuk çıkar demez mi. Bileklikte Fenerbahçe bilekliği.
Ben: (Üniversitenin 2. günü çıkarırsam karakter yerlerde bir de fanatik fenerbahçeliyim damarıma basılmış.Sinirlenmişim) Hocam ben bu bilekliği çıkartmam.
hoca:Olum benim dersimde Fenerbahçe'ye dair bişi bulunduramazsın onu çıkaracaksın ama nasıl bağırıyor anlatamam.(abartısız söylüyorum sınıfta üzerinde takımlarıyla ilgili ne varsa herkes sakladı hoca bunu söyleyince ben 2. hayretlerdeyim)
Ben:Hiç istifi bozmadan hocam uzatmayalım ben bunu çıkartmayacağım derse dönelim.Daha 2. günden bu nedir bir de sınıfa girer girmez atarlanıyorsunuz biraz sakin düzgün söyleyin dedim.
hoca:Sınıfı göstererek bak herkes çıkardı sende çıkaracaksın der. Başlar siz şike yaptınız bizim kupamızı çaldınız falan falan.
Ben:Ben sınıf değilim onlar nasıl çıkarıyorsa bende çıkarmama hakkımı kullanıyorum.Şike de yapmadık.Kupa da müzede.Adam kendini kaybediyor adeta.
Hoca: Sen nerden geldin.Nasıl böyle konuşursun.Kimsin sen falan faln.
Ben: Hocam istanbul kasımpaşa'dan geldim falan falan.
HOCA:oralar hep öyle Fenerbahçeli
Ben: ben bilmem hocam ben kendimi bilirim.
Sonuç olarak bu atışma baya bir sürdü.En sonun da atışma baya ciddiye gidince kolumdaki bilekilikleri çıkarttı. Tabi hoca hemen ben çıkartıcaksın demediim mi havaları be dehocam farkındaysanız arkadas çıkardı bununlamı avutuyorsunuz kendinizi falan falan ders başladı bitti. Ders çıkışı herkes sen kesin kaldın.Olum hayatınla mı oynuyorsun tarzı laflar.

Bu hoca her derse geldiğin de ya uzun saçıma ya da kılık kıyafetime laf söyledi. Sonuç ise sınıfın inek gibi çalışanlarından kalanlar oldu.Ben geçtim. Şimdi 2. sınıftayız adam geçen derse geldi konu vericem anlatacaksınız dedi. Ben seçiyorum dedi ve beni seçti.Hoca fanatik trabzonsporlu.
indirmesini bilen için bir şey değildir.
güncel Önemli Başlıklar