bugün

Aşağı eğlenceliymiş. Ben kesin denk gelirdim bu kekoya.
Çocukların yada Genç kızların neden ailesinden birşey saklamamasi gerektiğini gösteriyor baştan sona.

Olayı öğrendiğim günden beri aklımdan çıkmıyor yaşananlar yasatilanlar. Yazık değil mi ya. Ne bu haşereden bir tane var ne de o kızlardan ibaret bu batak. Ben şu halimle kuruyorsam burada Kızı olanlar ne yapar bilemiyorum. Yakalandığı günü iple çekiyorum.
Hala instagram hesabı açıp delikanlıyım naraları atıyor. Ümit, sen kendi sevgilisini pazarlayan bir pezevenksin PE-ZE-VENK.Nasılsa okursun burayı sen.

Hala kızlarla birlikte story atıyor eğer kendi rızasıyla senle birlikte olan kız varsa başına gelecek her şeyi hak ediyor. Öldürülmeyi bile!
hani bu da bir kadın cinayeti zanlısı. ama başlık gerekli ilgiyi görmemiş. kadın pavyon kadını diye mi yoksa. hani her ota boka binlerce entry girerdiniz ya. yok polis kadını zorla gözaltına almış yok astsubay kadına tecavüz etmiş bilmemne diye. hani burda kimse yok hayırdır. basınıza tas mı dustu.
bu şahsın hala elini kolunu sallaya sallaya sokaklarda gezebilmesi büyük skandal.
Ülkemizde skandal olmayan ne var ki?
Biri açlıktan ekmek çalar hapis yatar biri kadın öldürür sokaklarda fink atar.
Adam kesinlikle suclu.

Ama kadinlar, bu kadinlarin aileleri de biraz otesini dusunmeden hareket etmiyor mu? Ben erkek halimle bu adamla arkadaslik etmem, bir kadin hangi beklentiyle boyle bir adami hayatina aliyor. Bu kizin anasi babasi hic mi sormuyor mesela. Tamam etraf kotu de, biz de sanki artik pek takilmiyoruz etrafa, saldik gitti iyice.
Hâlâ gezebildigine inanamadığım kişi. Adalete olan güvenim yerle bir oldu. Herkes, bilhassa da kadınlar kendine dikkat etmeli. Güvenliğimizden gördüğünüz üzere sadece biz sorumluyuz. Başınıza ne gelirse gelsin, adam böyle rahat rahat gezebiliyor. Gördük, öğrendik. Kendinize dikkat edin.
Ülkenin son canilerinden sadece biri.
Halil sezai icin uygulanan sosyal medya baskisi bunun icin neden uygulanmıyor adalet bakanligina.
Şimdi bir sürü soru soracağım çünkü ben çok rahatsızım.

1-Bu çocuk Aleyna çakırı canlı yayında dövdü, bayılttı, görüntüler var. Neden hala konu ile alakalı gözaltı olmadı?
2-Bu çocuk Müge anlıyı, Müge anlının ailesini, ekibini, ATV gibi baba bir kanalı tehdit etti. Neden hala gözaltı olmadı?
3-Bu çocuğun gencecik kızları pavyonlarda çalıştırıp ellerinden paralarını aldığına dair milyon tane tanık çıktı. hepsi ifade vermeye hazır olduğunu, tehdit edildiklerini söyledi. Yayını ihbar kabul etmediler, gözaltı olmadı.
4-Bu çocuğun annesinin bir yetimhanede çalıştığı, oradaki kızları 18 yasına yaklaşınca iş, ev ve dayıların parasını yemek vaadiyle kandırdığı da tesadüf eseri yayına gelen bir telefonla ortaya çıktı. ilgili bakanlık kadın için ertesi gün soruşturma başlattı!!! Burası önemli çünkü soruşturma başlatıldıktan hemen sonra kadın “intihar süsü” verilerek öldürüldü. intihar mektubunda da SÖZDE benim sebebim Müge anlıdır yazıyormuş. Eşi televizyona çıkıp esti gürledi tehdit etti, oraya da geleceğim. Soru şu: intihar ettiyse bu kadın “neden” intihar etti, eğer öyle bir şey yoksa olaydan aklanmak için elinden geleni yapması gerekmiyor muydu? ki kadın bu işi yapıyormuş çünkü gazinolara sürüklediği kızlara aksi yönde ifade vermeleri için Mesajlar yollamış ölmeden bir gün önce. intihar edecek insan neden paçayı kurtarmak için bu kadar çabalasın? Bu kadın konuşacaktı, yeterince sağlam duramadı diye öldürülmüş olabilir mi?
5- Ümitcan, babası, abisi annesi öldükten birkaç saat sonra basının önüne geçerek esti gürledi. Hiçbir şok, üzüntü yoktu. Tamamen öfke vardı o konuşmalarda. Baba sarhoş, ayakta duramıyordu. Cumhurbaşkanı’na seslenip ona oy verdiğini söyledi, Süleyman soyluya seslendi, ben koyu ülkücüyüm dedi. Eşi ölmüştü. Nasıl böyle konuşuyordu? Müge Anlı’yı hedef gösterecek kadar kendindeydi, yine. Daha sonra ümitcan bir bakana seslenerek dedi ki, “bakanım size sesleniyorum ben bu güne kadar sustum bundan sonra susmak yok” dedi. Neyi konuşacak? Bu ülkenin devlet erkanına seslenen bu kişiler kadın pazarlıyor, karanlık işlerle uğraşıyor. Benim devlet büyüklerimle ne alakası olabilir? Neden biri çıkıp “ulan benim bu konu ile ne alakam olabilir herkes yerini bilecek” minvalinde bir konuşma yapmadı?
6-koca adalet bakanı bunca ifade, bunca tanık, video vs ortadayken ümitcanı tutuklamak yerine Müge anlıya dedi ki, sen hakim ya da savcı değilsin yerini bil. Teşekkür etmek yerine bunları söyledi evet. Adaletimiz kime emanet? Biz artık bu ülkede allaha emanet yaşıyoruz diyebilir miyiz?

Çok doluyum, uykum yok, gerginim, bu küçücük kaldığım büyük kaosun içinde tek umudum artık bir şey olması. Allah rızası için, mesele kişi meselesinden çıkıp kemiğe dayandı. Bu mesele askıda kalırsa Türkiye çok astığım astık kestiğim kestik bir ülke olacak. Tam anlamıyla olacak. O yüzden lütfen susmayın. Lütfen parası, dayısı olan kazanmasın bu sefer. Lütfen!
Alfa erkek izlenimi veren kişi.
Neyine güveniyor anlamadım. Neden halen tutuklu değil. Ne bekliyorlar daha. Arkasında kim var acaba?
Annesinin yetiştirme yurtlarındaki 18 yaş altı ve üstü kız çocuklarını (bilinen ki bence erkek çocuklarına da yaşatıldı) kimlere pazarlamış olacak ki yargılanamıyorlar/yargılayamıyorlar.
Berbat bir dönemdeyiz.
Bu başlığı uplayalım!.
Adalet bak. Açıklama yapmalı, bu adi aileyi yargılayan yargiclar da yargilanmali.
Ankara'da hatrı sayılır bir hayran kitlesine sahip genç adam.
Arkasında siyasilerin olduğu tip.
Aleyna ve onun gibi ne kızlar hangi siyasilere pazarlanıyor...
Bu çocuk alınırsa gerisi çorap söküğü gibi gelir. O yüzden almıyorlar. O yüzden Müge anlı dosyayı kapatıyor...
bu çocuk hala tutuklanmadı, ilerde bir şey olur birisi bu entry i okursa bilsin ki türkiye’de adalet diye bir şey yok ve biz allah’a emanet yaşayan insanlarız.

yapılan çok büyük ahlaksızlık. çocuğun annesi yurtta kalan kızları pavyonlarda çalıştırıyor, oğlu çalışan kızların paralarına el koyuyor. onları zengin, godaman adamlara pazarlıyor. bu da yetmezmiş gibi dövüp işkence ediyor. tutuklanması için onca delil varken çocuk televizyona çıkıp süleyman soyluya sesleniyor, babası cumhurbaşkanına sesleniyor. ben artık susmayacağım konuşacağım diyor. aşkı memnu dizisinde nihal firdevs hanıma “bihter neyi itiraf edecek firdevs hanım, behlülle ne ilgisi var?” diyordu ya aynen öyleyim. neyi konuşacak, süleyman soylu ile ne alakası var? bu insanlar devlet erkanına da mı kadın götürüyordu da böyle cüretkar konuşabiliyor bu insanlar?

çıldıracağım nasıl tutuklanmaz ya... nasıl! bu iş artık aleyna’dan falan çıkmış durumda. biz kime güveneceğiz? televizyon önünde devlet büyüklerine seslenip onları üstü kapalı tehdit etti bu adamlar. devlet kurumunda çalışan her birey devleti, bayrağı temsil eder boşa mı o mülakatlarda soruyorsunuz devlet nedir bayrak nedir diye!!!??? bu resmen devletin ismine leke getirmektir. hiçbiri de çıkıp “lan benimle kadın pazarlayan adamların ne alakası olabilir? saçmalamayın” demedi. ülkeme dair tüm umutlarımı soldurdunuz, yazıklar olsun.
görsel
evet sırf doğal seçilim yazdık diye bizi eksiye boğan arkadaşlar bakalım bu görsele ne diyecekler?
bir kadın katili.
bu elemanın başına birşey gelecek.
instegram hesabı hacklanmiş ve bilin bakalım ne olmuş? Onlarca kız bu kekoya çıplak fotoğraflar ve mesajlar atmış. Vallahi bu kadın milleti eğitilmezdir. işin acısı Son bir iki yılda kadınlara karşı olan bütün saygımı yitirmeye başladım. Sanırım biz yanlış yapıyoruz.

görsel
görsel
görsel
görsel
aleyna'nın katilidir ve kızlar bu lavuğa hasta. annesi de yakın zamanda intihar etmişti. aradan daha birkaç hafta geçmeden sanaldan seks yapmaya başlamış ve kızlar böyle bir karaktersize hasta olmuş. gerçekten tuhaf.
keşke hepsi böyle komple yok olsa. hiç üzülmem.
bir kadın katili.
Birileri tarafından korunan katil.