bugün

yılların tiyatro ve sinema sanatçısı.en son oynadığı dizi cennet mahallesidir ve "muhtar muharrem" rolündedir.
bir adet ibrahim tatlıses klibinde de rol alan ton ton aktör...
Hanımın çiftliği adlı dizide bey'in ilk hanımıyla köyden kaçan "kabak hafız" rolünde de oynamıştır.
bir aralar ibrahim tatlıses ile kanka gibi takılan aktör.
şu sıralar kanal d'de yanınlanan yol arkadaşım dizisinde oynayan aktör.
bir çok diziden tanıdığımız oyuncu. geçenlerde vefat eden evin esen in eski eşiymiş. büyük ihtimal kendisi de vefat ettiğinde buralar bir kaç sayfa entry dolacak.
babacan bir karaktere sahipmiş gibi duran oyuncu. Çiçek Taksi durağının sert yapıdaki Kazım Abi'si, aile babası.
hep birilerine benzetirim ayrıca. benzetirim ama çıkaramam bir türlü.
yeşilçam'da kötü imam rollerini oynayan oyuncu.
Benzinlikcide görmüştüm bikaç sene önce cennet mahallesindeki sevecen halinin aksine agresif biri vardı ve çok hız yapıyodu arabasıyla.
bugün hayatını kaybetmiş efsane yeşilçam oyuncusu.
65 yaşında vefat etmiş.

https://www.posta.com.tr/...hayatini-kaybetti-2124312
cok sempatik ve basarili buldugum, aslinda tiyatrocu olan bircok sinema ve dizide rol almis usta oyuncudur.
bugün 65 yasinda hayatini kaybetmistir.
Mekanı cennet olsun. Seni Cennet mahallesinin muharremi olarak hatırlayacaz...
Hass. Her zaman Cennet Mahallesinde ki rolüyle hatırlayacağım kendisini, Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Üzüldüm.

"Tokmak mort et müzüğü" repliği unutulmaz.
Çiçek Taksi' nin Şeker Kazım'ı. Allah rahmet eylesin.
Herkesin hemen hemen tanıdığı, kendi halinde, masum bir oyuncuydu.
Çocukluk yıllarımı anımsattı bana, üzüldüm..
allah rahmet eylesin. sevdiğimiz bir yüz daha kaydı gitti hayatımızdan. göz göre göre yaşlanıyoruz.
Işıklar içinde yat üstat....
bugün hayatını kaybettiğini öğrenerek bana ölüm gibi bir gerçeği hatırlatmış olan usta oyuncu.
doğum günlerimizin de aynı gün olması buruk bir tesadüf.
allah taksiratını affetsin. çiçek taksi ve cennet mahallesi gibi dizilere renk katan bir oyuncuydu.
çiçek taksi kazım...
televizyonun ve tiyatronun tanınan ama ismi bilinmeyen kişisiydi. cennet mahallesi’ndeki tiplemesiyle kalbimi çalmıştı. mekanı cennet ola.
Kendisi hanımın çiftliği dizisinde kel hafızdı. Ve çok başarılıydı. Çiçek taksi, akasya durağı.
bugün kaybettik toprağı bol olsun.
Mekanı cennet olsun.