bugün

kdv oranlarında yapılan %10 indirimi, aynı oranda zam yaparak kullanıcıya yansıtmayan dondurma markası. algida da aynı şeyi yapmıştır.

görsel
müslümanların dondurması. al sana müslüman.
sözde hak hukuk diyerek dolaşan, bu işin öbür tarafı da var diyen, ama uygulamada türlü yalan ve iftiralarla çalışanlarını tazminatlarını ödemeden işten çıkarmaya çalışan, tepe yönetimini bilmesem de üst düzey yöneticilerinin pek çoğunun birbirinden aşağılık hareketlerini gördüğüm, tazminat ödememek için çalışanını şartlarını kabul etmediği takdirde şahit gösterip hırsızlıkla suçlayarak, yüz kızartıcı suçlardan işten atmakla tehdit ettiğine tanık olduğum firma.
son golf bravo reklamını hiç yakıştıramadığım markadır ülker. "mamüllerimizin hiç bir çeşidinde domuz yağı ve katkıları yoktur" deme hassasiyetinde bulunan bir markanın kadınla hiç alakası olmayan bir ürünle bağdaştırıp, kadını diğer birçok bayağı marka gibi sembolleştirmesini oldukça itiçi bulduğumu belirtmek istediğim reklamdır.
yesil sermaye olan ulker in, emperyalist bir spor olan golf ile olan ortakligidir. * *
bati karadeniz distributorlugunu yaptigim firma. butun soylenenlere inat algida'nin tahtina goz dikmi$tir, dolu dizgin gitmektedir. ayrica algida'nin dondurmalari gibi sut tozundan degil, saf sutten imal edilmektedir.
magnum klonu olan bravo'su taktirimi toplamıştır. içinde gerçek böğürtlen tanecikleri var daha ne olsun. çok beğendim.
aslında durum mantıksızdır ama minimal paralar yuvarlandığı için fiyatta bir değişiklik olmamıştır.
normalde %10 indirim yapılmış bir ürün 100 liradan 90 liraya düşer.
90 liralık bir ürüne %10 zam yapılırsa 99 liraya çıkar bu da demek oluyor ki 1 lira indirim olur.

ee tabi dondurmanın tanesi 100 liraya olmadığına göre bu hesabı benim değil dondurmayı toptan alan marketlerin yapması lazım.
görsel
Ülker Golf Genel Müdürü Ender Buruk, bu yıl ikinci üretim tesisinin 75 milyon TL yatırımla Kahramanmaraş'ta açılacağını, bu fabrikanın yıllık dondurma üretimlerinin yüzde 25'ini karşılayacağını ve 250 kişiye istihdam sağlanacağını açıklamış:
http://ekonomi.haber7.com...rasa-75-milyonluk-yatirim
yaklaşık on gün önce gittiğim istihdam fuarında cömertçe ücretsiz dondurma dağıtan marka. sayelerinde kış ayında ilk kez 3 günde 6 dondurma yedim. özelikle çikolatasını da çok sevdiğim metro'nun dondurma versiyonunu oldukça iyi buldum. bravo markası da dikkatimi çeken diğer çeşitlerinden. bu arada metro nut mini dondurmasını şok'ta bir türlü bulamadım. herhalde kış olduğu için fazla çeşit bulundurmuyorlar. halbuki iyi bir talep yapabilirim. *
keçi sütündenmidir nedir leş bi tadı var bence. asla bir algida olamayacaktır.
güncel Önemli Başlıklar