bugün

Ülkede bu kadar dolandirilacak erkeği nerden bulduğunu cidden merak ettim. Hem de evlilik vaadiyle dolandırılan erkekler bunlar. Onbinlerce lira harcayıp evlenmek istiyorlar. Çok enteresan cidden. Lükse bak evlenmek isteyen erkek bulmuş, o da yetmemiş parasını alıp kaçmış. Hani günümüz erkekleri sorumluluk almak istemiyor, bi tane yüzük almayı; iki kere üst üste hesap ödemeyi bile yapmak istemiyorlardı. Kadın erkek eşit diyip. Kim bu dolandırılan insan profili cidden merak konusu.
Didem arslan ın programındaydı bu kadın yanlış hatırlamıyorsam. 13-14 ildeki keriz amsalak kardeşlerimizi evlenme vaadiyle kısa sürede başlık parasıyla çarpıp o paraları da eski kocasına göndermişti. Dolandırılanlar da tvlerde derman arıyorlardı utançtan insan içine çıkamayacakları yerde.

Edit: haritaya bakınca adanamın aslan gibi alnı açık olduğunu görmek gurur verdi.
Güzel bir iş yapmış hanımkızımızdır.
Arkasında çok büyük bir şebeke var.
PKK da olabilir mi, şüpheleniyorum.
Geniş ağlı bir Şebeke. Büyük para vurmuşlar.

melisay Hiç konuşmuyor, sorulara cevap olarak: yok, hayır diyor başka bir şey demiyor. Bilgi vermiyor. Çok ağır ceza almalı.
Antalya zeytinköy de bir dönem oturmuş. Tehlikeli yerlerdir..
Benim takıldıgım nokta söz konusu melisay isimli iblisin annesi tv programına çıkıyor kızının bir çetenin elinde olduğunu söylüyor iblis kızımız da programa dahil oluyor ilkin yaptıklarını red etsede ülkenin dört bir yanından fotoğraflar videolar yağıyor kabul etmek durumunda kalıyor ama bu iblis hala programda salak rolü yapıyor sorulara yarim ağız gecistirici cevaplar veriyor çetenin elemanlarından bir at hırsızı kiliklida programda pişkin pişkin konuşuyor ulan bu nasıl bir ülke dolandırıcılık suç sayılmıyor galiba 2 haftadır bu çete ayyuka olmuş durumda ama hepsi serbest bu nasıl bir iş arkadaş.
görsel
Seçim sonuçları açıklnırken melisay egeyi almış..

Hdp nin güçlü olduğu yerlerde başaramamış.

Karadeniz insanı inanmamış.

Ege kalem demiş.
Sözlüğe gelsin burada bayağı bir para kaldırır.
görsel
güneydoğuya kadar inmiş dolandırıcıdır.

görsel
80 yaşında kör bir van'lı dedeyle de evlenmiş. adamda buna gerdek gecesi gereğini yapmış. insan donup kalıyor. bu hadise ülkenin ahlak, eğitim seviyesini ortaya döküyor.
Uçkuruna düşkün bukadar adam varken sizin kapınızıda çalar.
hafif güzel bir kız bunu başarabiliyorsa çok güzel bir kız 81 ilin 81'inde de o haritayı kırmızıya boyar.
Tosundan sonra 2.buyuk keriz silkeleme olayı olarak görüyorum.
Keriz sayısı olarak tosun çok daha üst seviyede ama şu zamanda evlenme vaadine kanıp para kaptırmak yenilir yutulur bir kerizlik değil.
Şu ülkede kerizlerin elindeki parayı alsan devlet ihya olur, ekonomi uçuşa geçer, avropa bizi gısganıya
Getirin ordan benim ketenpereci kadın katalogumu...

(bkz: çakallarla dans 3)

Saygılar sunuyorum azizim...
Benim mahallenin kızıdır.

Şaka değil serikten zeytin köye kaçmış.

Tehlikeli bir mahalledir.

Bir keresinde ekmek almaya inmiştim.
Polis mahalleye giriş çıkışı kapattı sabaha kadar bekledim pijama ile.

Not şaka değil. Herkes giremez.
böyle dolandırıcıları duydukça büyük mutluluk duyuyorum.

özellikle eli skinde gezen yurdum abazalarını umarım daha çok dolandırırsınız.