bugün

bir beyan.

basinizi gotunuzu acip gezeceksin aha suriye orada. yallah suriyeye. biz sizin taytin altinda cizgileri belli olan ve ben buradayim diye bagiran tanganizi gormek zorunda degiliz. ne zaman disari ciksam abdestimi bozuyorsunuz yeter amk.
kardeşimize hak veriyorum. hem öyle giyiniyorsunuz ama davranışlar hala tipik ortadoğulu kadınları gibi.

ya kapalı giyin edebinle takıl ya da git karaköy'de yarın başla.
bir suriyeli olarak en doğal hakkındır kardeşim. umarım istediğin gibi olur ve suriyede başı açık kadın görmezsin.
trollerin sürekli kendini tekrar ederek intiharı...
ülkesinde başı açık kadın görmek istemeyen kral beyanı. yani olsa olsa kral olmalı ki ülkesi olsun. türkiye cumhuriyeti kimsenin ülkesi değil, bu düşünceyi savunanlar;

(bkz: yallah arabistana)
O zaman yallah arabistana.Orda sizin gibilere hasta oluyorlar.
desteklediğim fikir. başı açık karılar müslüman ülkeye uygun değil .bütün kadınlar derhal kapansın. evet.
Haklı istek. Bende hep türbanlı gormek istiyorum saç dediğin nedir kıl sonuçta ama türbanlılar öyle mi saç görüp napcaz o etli popo lopları feracesinde löp löp bir sağa bir sola kıvrılan sexy kalcalardan yururken feracesinin altında bıngıl bıngıl oynayan o tombul memelerden bol bol gormek istiyoruZ.
koyunları dahi traş ettikleri zaman utanırlar ve saklanacak bir yer ararlar .

Kim demiş Avrupa insanı medeni?
Ne edep var ne haya çırılçıplak bedeni!
Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
Desenize hayvanlar bizden daha medeni!

mehmet akif ersoy .
0:00 1:26
Ulan zall’a az bile bu mallar.
Devam edin, çok güzel anasını ağlatıyorsunuz sözlüğün.
Boş beyan. Herkes istediği gibi giyinebilir. Evet.
En büyük hatanız;her başı açık kadını kötü bilmek, her başı kapalıyı iyi zannetmek.
koyunları dahi traş ettikleri zaman utanırlar ve saklanacak bir yer ararlar .

Kim demiş Avrupa insanı medeni?
Ne edep var ne haya çırılçıplak bedeni!
Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
Desenize hayvanlar bizden daha medeni!

mehmet akif ersoy .
--spoiler--
babayın memleteketiydi ya amk....
--spoiler--
vatandaşlığını değiştirebilirsin.
Ben de kapalı kadın görmek istemiyorum, napalım kardeş?
Bu ülke hiç ama hiç kimsenin tapulu malı değil. isteyen istediğini giymekte özgürdğr.
Bende arap götü yalayan beyinsiz görmek istemiyorum ama bırak görmemeyi, kendine cevap yazmak durumunda bile kalıyorum.
başörtüsünü gözüne tak o zaman bro ?
Bir istek olmakla birlikte haklı bir istektir. Evet.
yallah arabistana!!!!
Senin ülkende yok zaten başı açık... Arabistana o kadar gittim, bir başı açık kadın görmedim.
ülkem derken?
o zaman siktir git!*