bugün

Bunlar hep titanik batarken çalmaya devam eden orkestranın suçudur. Evet, belki ülke batmayacak ama kötü günler bizi bekliyor. Ben de kendimi titanikteki orkestra üyelerinden biri gibi hissediyorum.
futbol konuşmayanlar ülkeyi kurtarıyor sanki amk.
Ooo milli maç bu, orda durunuz. Ha bak her gün futbol muhabbeti yapanlara ben de ayar oluyorum o ayrı.
yıllardır gündemimizde adam akıllı güzel haberin gelebileceği tek şey futbol. sanki kendiniz memleketi kurtarıyorsunuz da şurada insanların 90 dakikalık zevki durduruyor sizi.
128'in dönmeyeceği iyice kabullenilince devreye giren durum. tecavüz kaçınılmazsa tadını çıkarıyor millet.
şimdi az çok olan biteni gören insanlarız, tamam kötü şeyler oluyor. ancak hep bunları düşünerek, hep bunlara kafa yorarak hayat geçmez, çıkmak lazım, kafa dağıtmak lazım, maç izlemek lazım sinemaya gitmek, o zaman bu mantıkla ülke batıyor sen kitap okuyorsun, ülke batıyor sen sinemaya gidiyorsun, ülke batıyor sen futbol konuşuyorsun. napalım elimizden ne geliyor söyler misiniz ?
futbol konuşmam, futbola dair tek entrym futbolu eleştirdiğim entrydir.

amma ve lakin futbol konuşana da sövmem çünkü futbol konuşmayanların atomu parçalamadığı bariz ortada.
(bkz: karadelikler genişliyor siz seks yapıyorsunuz)
Sedat peker cumhurbaşkanının abd başkanı ile görüşmesinden sonra atacak videoyu
kaynak:https://www.cumhuriyet.co...rden-video-karari-1841226
Maç izlemediğinde ülkenin batması duruyor amk.
Sikicem duyarınızı artık ya.
Ülkenin batmasını da umursuyorum ama bir futbol fanı olduğum için futbolu da seviyorum ben ne yapmalıyım?