bugün

Yanlış tespit, öneri veya her ne zıkkımsa. Ülkücüler ne Kürtlere, ne başka etnik azınlıklara düşmandır. Ülkücüler sadece vatan haini, şeref yoksunlarına düşmandır.
sağ duyuludur. "kafa tutanın kafasını keseriz" jargonunu benimsemişlerdir. o yüzden rekabet olmayan diğer ırklara kafa tutmazlar.
ülkü ocaklarına gitmeyen insan beyanı. ülkücüler kürtlere de düşman değil ki. ülkü ocaklarına bir kere gidin ırkçılık yapın "ya sen olayı yanlış anlamışsın ırkçılık değil olay.." derler. bunu diyen başkanlar gördüm ben.
türk milletini kürtler kadar arkadan vuran en çok türk askerini şehit eden atatürk büstlerini deviren okul yakan çocukları dağa kaçıran devlet bize bakmıyor deyip kaçak elektrik kullanan köşe başlarında bonzai çekip milletten haraç isteyen çok pis ve ırkçı faşist kürtlerden daha zararlı irk yoktur dünyada yahudiler bunların yanında melek kalır.
ülkücüler kürtlere değil; ülkemizi bölmek isteyenlere düşmandırlar.
Irkçılar ise Hüseyin nihalin oğluna yazdığı vasiyet ile açıklayayım;
''Yağmur Oğlum;

Bugün tam bir buçuk yaşındasın. Vasiyetnameyi bitirdim kapatıyorum. Sana bir resmimi yadigâr olarak bırakıyorum. Öğütlerimi tut, iyi bir Türk ol!

Komünizm bize düşman bir meslektir. Bunu iyi belle. Yahudiler bütün milletlerin gizli düşmanıdır. Ruslar, Çinliler, Acemler, Yunanlılar tarihi düşmanlarımızdır.

Bulgarlar, Almanlar, italyanlar, ingilizler, Fransızlar, Araplar, Sırplar, Hırvatlar, ispanyollar, Portekizliler, Romenler yeni düşmanlarımızdır.

Japonlar, Afganlılar ve Amerikalılar yarınki düşmanlarımızdır.

Ermeniler, Kürtler, Çerkezler, Abazalar, Boşnaklar, Arnavutlar, Pomaklar, Lazlar, Lezgiler, Gürcüler, Çeçenler içerideki düşmanlarımızdır.

Bu kadar çok düşmanla çarpışmak için iyi hazırlanmalı.

Tanrı yardımcın olsun.''
gördüğünüz üzere tek düşmanlıkları kürtlere değilmiş. hiç bir fikir sahibi olmadan böyle bir iftira attığın içinde seni ayrıca kınıyorum.
Ülkücüler vatan hainlerine düşmandır . Kürtlere değil. Bunun böyle bilinmesi daha faydalı olur. Eğer ki o hain türk ise düşman odur. Asıl olan devlettir.
kürtlere yazılması yanlış olan başlık. Bu ülke eline silah alıp dağda askere pusu kurana ve buna izin veren askerlere düşmandır. Akp 10 sene önce bu şekilde başa geldi.
yerinde bir tespit değil çünkü ülkücüler sadece kürtlere değil bu vatana zarar veren unsurlara da düşmandır. mesela nurcularıda hiç sevmezler. son zamanlardaki mhp tavanının oy max amaçlı yakınlaşması ne kadar bir çelişki olsa da. ayırca kendilerini de yeterince geliştirmedikleri kanısındayım.
güncel Önemli Başlıklar