bugün

Ergenekon Destanın'dan bihaber Börteçine'den bihaber isnat.
yediği kaba pisleyen domuz olmaktan iyidir.
köpeğe özenip bide siyasetini yapıyorlar ya bide kurttan geldilerini iddia ediyorlar kurt=köpek.
bu yazarı ikinci görüşüm ikisi de troll başlık. fazla belli ediyor kendini.
Atsız zamanında demiş, "bozkurta it diyenler aynada kendini görmektedir." diye. Bir de bir milliyetçi şarkı vardı, "Bize faşist diyenlerin, bozkurda it diyenlerin..." diye devam edip üstü kapalı söven. Bu ikisi aşağı yukarı bütün ülkücülerin bu konudaki fikrinin temelleridir.

"Irkçı, ülkücü, milliyetçi..." diyen yazar arkadaş da bu açıdan bir hatalı inanç ve düşünce içindedir, diyebiliriz. Türkeş'in alenî sözleri var bu konuda. "Türklük şuuruna ermiş, samimi olarak "Ben Türk'üm." diyen herkes Türk'tür. Türkçülük ve Türk'ün tayininde sapık ölçülere; özellikle mezhepçiliğe, coğrafyacılığa, laboratuvar ırkçılığına inanmıyorum. Başka milletleri küçük gören, dünya barışını tehlikeye sokan antropolojik ırkçılık, Türk milliyetçilik ülküsünün dışındadır." demiş başbuğ.

Bir de Siirt mitingi var, "Kürtçe konuşan kardeşlerimiz ne kadar Kürt'se biz de o kadar Kürt'üz, biz ne kadar Türk'Sek Kürtçe konuşan kardeşlerimiz de o kadar Türk'tür." demiş orada.
Güldüren durumdur. Evet.
maymundan gelen solcişten evladır. (yok lan ben demiyorum kendileri diyor)
it'den kastın nedir anlayamadım. zira biz ulkuculer kurt'u sembol olarak kullanırız.
herhalde hayatında hiç it veya kurt gormedin!