bugün

"Batman'da ipek Er'i tecavüz eden Musa Orhan'ı, Sakarya'da yaşanan saldırıyı ve Afyon'da bir kişinin ırkçı saldırı sonucu yaşamını yitirmesini kastederek öven kişinin çektiği video, sosyal medyayı ayağa kaldırdı "...

https://mobile.twitter.co...tatus/1305610061314744323
Bu terbiyesiz rezil sefih kişiye haklı tepki olarak pek çok twit atılmış. içlerinden biri gerçekten anlamlı..

görsel
türkçü hareketin en kuvvetli olduğu adana, mersin yöresinden çıkmayacak bir davranış.
türkçülük ciddi bir iştir, ankara havası eşliğinde, koydu gibi bir dil ile yan yana getirilemez. bu yöre insanı için de türkçülük bu derece ciddi ve önemli bir konudur.

lakin çukurova'nın dışına çıktıktan itibaren ankara, kıyı ege gibi bölgeler haricinde kalan milliyetçi kesimi anlamakta zorlanmaktayım.
nasıl bir eğitim sürecinden geçiyorlar, nasıl bir toplum yapısı içinde büyüyorlar.
gerçekten merak konusu.
Alın bunu alın alın.
bunlar insan değil işte..

bu zihniyet asıl terörist!

asıl bölücü bunlar..!!
başı kapalı ama kamera karşısında müzik eşliğinde dans edip küfürlü konuşuyor.

anadolu çomarı dişi versiyonu tam olarak bu oluyor.
işte akp ve mhp'nin istediği genç tipi tam da bu, Irkçılığı milliyetçilik,faşizmi vatanseverlik zanneden iki lafından biri allah kitap olan tipler.
O Değil de şimdi bu kız evlenecek ve çocuk yetiştirecek tehlikenin farkında mısınız.
Bence ülkü ocakları kapatılsın yerine umumi tuvalet yapılsın
Tuvaletin en azından Bir işlevi var..
Her ülkücüyüm diyen Ülkücü olunmuyor.Ülkücü kızın dediği diyerek nasıl içindeki Ülkücü düşmanlığını dışa vurmuşsun.
Ehehe amına kodumun çomarı bunlar katiyen eğitilemezler.
Uzun zamandır mhp seçmeni değilim ama video altındaki şu yorum hakikaten yüreklere tercüman olmuş;

görsel

Bir gerizrkalı yüzünden, ülkemizin kendilerini ait hissetiği en az %20'lik siyasi oluşumu bu tür ucubelerle itibarsızlaştırmaya çalışanların iyi niyetlerinden şüphe duyuyorum.
bu mahluk toplumdan tecrit edilmelidir. bakkaldan alışveriş yapmasına bile izin verilmemeli. bu yaratığın kendi ailesi haricinde ikinci bir kişiyle temas kurması bile sakıncalı.
(bkz: ırkçılık bir ruh hastalığıdır)
kafasına derhal sıkılması gereken kızdır.

türk ırkı ile hiç bir ilgi ve alakası yoktur.

adolf hitler ne demiş? biz sadece yahudileri değil alman gibi davranmayanları da öldürdük.
feyz almak lazım.
türk ırkını lekeleyenler türk topraklarına gübre olarak kullanılmalı.
insanlar türk-kürt diye değil iyi-kötü diye ayrılır. Mesela bu kötü bir insan.

"Uzmanımız koydu" diyor. Uzmanımız dediği ipek er'e tecavüz edip ölüme sürükleyen musa orhan denen şerefsiz. Övüyor bunu. Ve bu bir kadın. Seninle aynı cinsiyete sahip olduğum için anlık utandım.
orospu evladıdır. bu ülkenin kanserlerinden biri olan kızdır. gebermesi halinde ülkemiz hiç bir şey kaybetmeyecektir.

yalnız bu videoyu bahane ederek tskya saldıran insanlar da bu kızdan farksızdır.
arkasına türk yazıp bayrak koyunca ülkücü olunuyorsa bende chp'nin bayrağını koyayım yanına da bir Mustafa Kemal posteri (zira chp'liler atatürk demekten imtina ediyorlar) çekeyim böyle bir video. oldu mu sana solcular kürt düşmanı.
Aynısı kendi başına gelirde anlar o zaman.
Kader işte. Bize de böyle yaratıklarla aynı ülkede yaşamak düştü.

T:vicdanı gtünde bir yaratık. Kızlardan tiksindim cidden.
Ülkenin tek ve en büyük sıkıntısı cahillik..
Doğuda doğsa PKK lı olacak tipler batıda doğunca bunlardan oluyor.
Ülkücülük bu salakların eline düştüyse milliyetçi hareket bu ülkede bitmiş demektir. Ülkücülük idealizmdir bu da mahalle kekolarının anlayacağı basit birşey değildir. Bu arada gerçek bir ülkücü türban takmaz.
Çomarland da sıradan bir gün.
Olm ülkücülük bitmiş felan diyenler görüyorum.

Bahçeli 1997 yılında partinin başına geçti.

Dün değil.