bugün

başlığın tam hali, "über başlıklar açıp entryler giren yakışıklı zengin ama ak partili yazar" şeklindedir ecevitist yoldaşlarım.

var bir tane burada da. süper entryler girip, süper başlıklar açıyor.

ne yalan söyleyeyim yazdıklarını okurken gülüyor aynı zamanda da ibret alıyorum. hoş biri yani. sakın, "varsa öyle akp li gelsin bizi de s*ksin" gibisinden düşüncelere kapılıp ön yargılı yaklaşmayın kendisine.

yan, üçü bir arada gibi adam.

komik, zengin ve yakışıklı. ah birde aqepeli olmasa var ya. "şak" diye ilk adımı atıp teklif edeceyim kendisine. sorun aqepeli olması da deyil, eşcinsel evliliye karşı olması. yaboz deyil ama, kabul edeceyini sanmıyorum.

zira aqepeliler biz layikçiler gibi ışıklı bireyler deyil. hofff yha. ne olurdu sanki o0 da ışıklı olsaydı yhaa. sırf bu yüzden kendisini görmezden geliyorum sevgili nonoşlar. lakin, kalbim öyle demiyor, "ver şuna" diyor.

kaç meşaz yadım ama gönderemedim. oh bebek, sefiyorum seni. aşkıma karşılık vereceyini bilsem hayrullah'a tekmeyi basıp sana koşucam ama, mamafih. he, dese ki" tatlım sürekli p olursan varım" ona da razıyım.

ama dediyim gibi, hiç ümidim yok. yine tengire kalıcam gibi. yha niye kimse beni sevmiyor yhaa. niyee ulan niyeee!!!

neden olucak, çünkü tayyip! ah ulan tayyip ahh. evet.
"aranıyor olmak ama itiraf edemeyip bahane aramak" gibi bir şeydir.
baştan aşağı karizm yha. şu taktığı şapkaya bakın. oyhşş, ıslandım. (can-am ne demek acaba. ingilizcem yok zira)

mel mel bakan ibnemsliler ile maymunlar uzak dursun lütfen. ğerçek erkeklerden hoşlanıyorum ben. evet.

görsel
Über değil sarı taksi olan yazarlar.
bileginin hakkıyla çalışıp zengin olan akpli yazardır. kıskanmayın nolur calısın sizinde olur.
Über den sonrasını okumadım...

Yaşasınsarı taksiler.
görsel
şöyle bir şey herhalde .
Zenginse hırsızdır.

Bunlar böyle...