bugün

ibnedir. karı gösteriş için kısa ve ince giyinmiştir. bizim tıfıl soytarı ise romantizm adı altında kadını etkilemek için ceketini verir.
restoranların açık kısmında üşümesine rağmen restoranın verdiği şalı almayan erkektir aynı zamanda.
üşüyen kadına ceketini veren centilmen erkek dendiğinde kendisine seslenildiğini zannedenlerin yapmadığı davranıştır.
tabi herkes öyle değildir ama çoğu için diyom kadına yürüyen tiptir.
önce can sonra canan düşüncesi hasıl olduğundan yapmayacağım bir centilmenlik. Hava bir tek kadına soğuk değil ve bir tek kadın üşümüyor. eşitlikse eşitlik. gösteriş için değil de havaya uygun giyinip üşümeseydi. hem ders olur, sonra ki durumlarda böyle bir centilmenlik bekleyişine düşmez.
ilk adımı atmıştır.
erkekte merhamet kadına göre fazladır.

bende olsam dayanamam veririm.
koruma ve sahiplenme içgüdüsü ile hareket etmiş erkektir.
karşısında kendinden daha zarif ve narin bir canlı üşüyorken, sırtını yaslayıp keyfine bakmaz.
benimdir bu.
onu yapmıyorsa zaten öküzdür...
Üşümüyor musun? Sorusu, Tatlı bir bakış, Güzel bir söz ya da sarılan sevgilinin sıcaklığı ile ısınan erkektir. Zaten ceket değil, o hareket ısıtır her ikisini de. Ama yine de fazla oturmayın derim. Diyare olursunuz.
maldır. aklını kullanıp alaydı kadın da üstüne bir mont. o üşümesin diye zatürre mi olalım aq.
görsel
Vurduruyordur efenim ev@.
kızlar nazik ve hep yardıma muhtaç oldukları için biz de mal gibi ceketimizi veriyoruz.sonra neden hasta oldun.sinemaya gidicektik.onu yapıcaktık şunu yapıcaktık.bi ton trip yiyorsun.hasta olduğun için haliyle evden bikaç gün çıkamıyorsun.sonra bir arkadaşın kız arkadaşınla okulun en gereksiz çocuğuyla yanyana fotografını yolluyor.
"anamdan babamdan görmediğim iyiliği" üşüdüğümde montunu veren bey'den gördüm desem yeridir. en son geçen cuma geldi başıma, hay allah hiç gereği yoktu (istemem yan cebime koy) filan oldum ama nabayım yani, zorla almadık.
Buyrun benim. Ruhum donuyor.
güncel Önemli Başlıklar