bugün

Putin olması muhtemeldir. Amerika da obama yerine gelebilecek aşırı muhafazakar bir başkan bu ihtimali kuvvetlendirir.
delinin dibidir.
her yer kimyasal kaynıyor dedikodusunu ortaya atacak delidir.
komşularla sıfır sorun deyip daha sonra amerika amcasının sırtına çıkıp savaş isterem savaş isterem hülloooooğ diyen maldır.
ülkemizde de bu alanda delirmeye aday biri vardı da hani şu dünya lideri olan, son zamanlarda tanrıları geri adım atınca yemedi sanırım.
yanında erkeği olan kıza laf atan denyodur. Ulan öyle bir döneme denk geldik ki üçüncü dünya savaşı kız mevzusundan çıkarsa şaşırmayın.
savaş senaryosu şöyle olacaktır obama ve yandaşları suriyeye osuruk bombası atıcaktır sonra ben osurmadım ayağına yatıp suçu başkalarına atacaktır tayyipte o osuruk benim ben osurdum benimki hep kokar diyip göt kıllarıyla beraber savaşı başlatacaktır.
sünepemsi birisidir. baş harfi bende, gizli kalsın...
yaşadığı şehirler bile mübarek ilan edilmiştir amk, ne delisi?
yine bir sırp milliyetçisi yüzünden çıkması muhtemeldir.* *
kadıköylü direnişçilerin, takımı bu delinin mahallesinin takımına çok fena döşemiştir.
(bkz: uzun adam)

yakışır ona çünkü o bizim kalbimizi çaldı..
(bkz: deli petro)

(bkz: deli putin)
Kasımpaşa apaçisi olacağı kuvvetle ihtimaldir.

(bkz: erduvanın götünün kılıyık)
hakiki ve hakikatli bir deli olmalıdır.
(bkz: size ölmeyi emrediyorum)
abd'nin başına geçmiştir. adam çok niyetli. evet.
3. dünya savaşını muhtemelen göreceğiz gibi, o yüzden ben artık doğada hayatta kalmanın yollarını aramaya başladım. Eee ne boşuna demiyoruz '' yiyin birbirinizi ete para vermeyin, sikin birbirinizi göte para vermeyin''. benim tuzum kuru ağa, ben dağda bayırda otla, gübreyle devam ederim. Size de tavsiyem olsun.

http://www.dr.com.tr/Kita...Ilgi/urunno=0000000312560