bugün

Şu hayatta kirlenmeden kalan tek bir duygum kaldı, özlem. Tekrar konuşursak o da kirlenecek biliyorum ama konuşacağım. Artık hiçbir son korkutmaz beni. Artık hiçbir yer çok tutmaz beni.
bir şeyi tekrar görme isteği.
(bkz: özel isim dışında da kullanılan kız isimleri)
çok kötü bir şey düşmanımın başına gelmesini bile istemem.

özlem çekenler bilir.
hayatta kalanlara karşı değil, daha çok buradan göçenlere karşı duyuluyor gibi hissediyorum artık bu hissi. hep anılarda kalacaklar, bir fotograf karesinde ve toprağın aksine buna sarılabilmek çok zor.
anılarımı, geride kalan güzel anlarımı ve zamanlarımı özlüyorum. eskiden güzeldi hayatım şimdi ızdırap ve hüzün içinde.
özel isim dışında da kullanılan kız isimlerinden en bilineni.
bir özdemir asaf şiiri...

Ben seni seviyorum,
Gizlice..
El-pençe duruyorum,
Yüzüne bakıyorum,
Söylemeden,
Tek hece.
geçmişe duyduğumdur.

(bkz: nostalji)
daha yoğun olanına hasret denir.
--spoiler--
acı ile eş anlamlı olsa kavuşmak uzaksa.
--spoiler--

(bkz: hasret)

türkçe dersinde pencereden dışarıyı acıyla izlemek.
bir şeyi tekrar görme, ona tekrar kavuşma isteği.
çok tatlı bir duygudur fakat fazlası psikolojiyi bozar.
Genelde geçmişe dönük olan duygudur. Yoksunluktan kaynaklanır.
bu öyle bir şey ki insana ehliyet öptürüyor. plastik parçasını öpüyorsun öpüyorsun doyamıyorsun.
türkçe ömek yani düşünmek filinden gelen soyut bir kavramdır. benimsemekle aynı anlamdadır.
güzel bir kız ismi. yine de bir feride değil.
güzel bir kız ismi. yine de bir feride değil.
genellikle yoğun hissedilen bir duygudur.
Kim o? Güzel mi?
insan nasıl nereden başlayacak konuya bilemiyor tabi. O kadar çok soru var ki merak ettiğim. Tabi önceleri ediyordum bunu. Sonra anladım ki gerek bile yok ki. Neden olsun yine yalan olacak ve eksik. Hatta ya ailesi ablası anneside bu işin icindeyseden tut ne gerek var ki artık. insan uyarmaz mi ne yapıyorsun sen kendine veya bu adama.
O videoyu kim yükledi. Sen mi o adam mı adamın eşi mi. Kaç yıl sürdü bu. Bir insan nasıl böyle seviyor taklidi yapar. Sen benim karşıma geçip yemek yerken aldatıldım dedin. Ondan ayrıldım eski nişanlımdan. Elimi tuttun. Bir insan bunu neden yapar.

Bir insan kendi hayatını gençliğini güzelliğini leş gibi bir adam için feda eder mi. Üstelik bamya bir adam. Doğru demişsin ama ben bamya değilim en azindan. Yaşlı adam fantezin mi var bu nedir . Kamyoncu .
insan gençliğini hayatını rezil berbat feda Edebilirmis. Ne için . Neden. Bir seks cinsellik haz sonucu elde ne var. Noldu sonuç ne. insan kendisinden bu kadar mı nefret eder.
Sen bana paşam kurban olurum aşkım Alcan mi beni derken. Ben uyuyunca nasıl videolar fotolar gönderdin o adamlara. Buluşup yattın onlarla. Bu nasıl ruh halidir. Ne iğrenç bir şeydir bu.

Yani eskiden üzülüyordum senin için şimdi acıyorum sana. Bildiğin acıyorum. 8 aydır falan aklım beynim düşüncelerim almıyor nasıl neden.
Beni mi aldattı o adamı mı. Baştan neymiş.
Ne diyordu bir de kötü söz söylersin diye sana yazmadım.
Ben demiştim kötü birisin diye.
Çünkü ben seni sevmediğim halde sırf babam ölünce iyi davrandın bana . Beni çok güzel sevdin diye devam ettim sevdik seni. Yarı yolda bırakmak istemedim.
Bakire olmadığını düşünüyordum tahmin ediyordum. Umursamadım. Yalan soyledigini biliyordum yani. Ama bu kadarını kim bekler.
Bir insan nasıl bu hale düşer. Nasıl bu kadar salak olabilir. Hadi ben salaktim. Sen . Evli bir adam ve adamlar belliki. Bu nasıl kurgu ya. Aklım almıyor. Neler neler yaptın yıllarca.
Ve bana bunu baban gösterdi. Rüyalarımda vardı ha. Kötü rüyalarım sende biliyorsun.
Daha ablanin çocuğu doğduğunda gittiğin Burhaniye de. O fotoğrafı bana attın bir de. Aynı elbise.
Ya pandemide iş yerinde deyip o konteyner gibi yerdeki perde fotosu. O kadar çok detay var ki. Allah düşmanımın başına vermesin.
Dedim ya neler denebilir . Ne ihtimaller değil mi.
Şu olsaydı bu olsaydı daha neler olabilirdi Allah mi korumuş.

Benim yerimde başkası olsa neler yapar. Sonuçta çevrem var param var . Ama dedim ya. Ben o zaman üzülmüştüm senin için. Şimdi acıyorum. Ben ayrılmıştım zaten. Üç yıl gecmis en az.
Belanı bulmuşsun zaten. Hala o videolarda duruyor çete misiniz nesiniz.
insan namusu için yaşar bu nedir ya.
Benim güzel bir hayatım var isim param ailem. Cok düzgün bir ailem var .
Sen delisin cidden ruh hastası birisin. Bir insan sevdiği insana bunu nasıl yapar midesi nasıl alır. Diğer detayları söylemiyorum bile Kurguları .

Ne oldu şimdi ömür boyu yatacak adam mı arayacaksin. Bulursun elbet. Sonra birisi çıkar döver öbürü videoya çeker öbürü diğerlerine satmaya çalışır. Alkol verir uyuşturucu verir sonuç.
Olur olur bunlarda olur emin ol. Ben senin ablan vs olsam o çocuklardan uzak tutarım seni. çünkü neler gördük . Sevgilisine kızını oglunu sunanlari bile. Şimdiki isim eski isimde neler gördüm. Bu mu olmayacak.hele bu ruh haliyle. Hem de öyle leş gibi bir adama bile bağlandıktan sonra. Benim gibi sana prenses gibi davrananlara bunu yaptıktan sonra.
Sabahlara kadar yazarım değer mi.
Ben kendi adıma maddi her şeyi helal ediyorum sana. Bir prenses gibi davrandım.
Ama bana yaşattığın şu şeyleri helal etmiyorum. Ne bu dünyada ne öbür tarafta. Çünkü ben sana dedim yalan olmasın. Ve o masum duran tipini sevdim. Çok eğlendik güldük. Ve keşke hep on yıl on beş yil önce tanissaydik dedim.
Ve annemiz ölürse birbirimize destek oluruz dedim. Sırf bu yüzden bile dostuz arkadaşız dedim. Sonuç.
işini bırak buraya gel dedim. Annen de gelsin. Benim annemde arada gelir dedim. Ev içinde ev olmaz dedin.
En azından gerçekten şu iğrenç vücudunu bana vermedin. Dokundurmadin sağolasın.
Şimdi ne kadınlara senin gibi mezheplere kişilere güvenim kalmadı. O videoyu görünce bile sana yardım etmek istedim. Şantaj vs varsa hallederiz diye. Al telefonu denize at tuvalete gönder ibana para. Et şikayet içerde ne oynarlardi onla diyecektim.
Ama sen hep isteye isteye bile bile neler yapmışsın hem de bana.
Bunu kimse haketmez.
Dedimya delisin sen. Hastasın.
Bir de bana diyordun. Sen beni aldatiyon. Hedef saptırma.bana Şubat 2021 den sonra neler yaptın. Kendimi ne kadar kötü hissettim. Biliyorsun neler dedin. Şimdi düşünüyorum o detaylar geliyor aklıma. Değdi mi.

Beddua etmiyorum. Güya muhalif kültürlü insansınız ya.
Neyse ne desek boş insanlar sözle değişmez.
insan kendisine ne yapar yaparsa. Aha örnek.
Bundan sonra sen veya seninle ilgili birileri bana yaklaşırsa o zaman işte işler değişir. Uzak durun benden.
Hayatımda iki Özlem tanıdım ilki dünya gözüyle cehennemi ikincisi ise cenneti yaşattı. ikisine de sonsuz teşekkürler!