bugün

akp istanbul kadın kolları başkanı, sinirli, avukat abla
27. dönem akp tokat milletvekili.
Üzerinde durmaya değmeyecek sıradan köylü keko.
Yalnız 50 yaşındaymış, hiç tahmin etmezdim bir an şaşırdım.
59 yaşında değil 50 yaşındadır. Meclisteki adamakıllı sayılı milletvekillerimizdendir. Bazı erkek vekillerden daha erkektir. Konuşmalarını dinlemeniz sizin de bu kanıya katılmanıza yetecektir.

Helal olsun sana özlem zengin, arkandayız!
en itici akp'lilerden birisidir. konuşmalarının çoğu ve ses tonu aşırı provoke edicidir.
https://twitter.com/irfan.../1362698658957918215?s=21

Şöyle bir konuşma yapmış. Tacizde tacize uğrayanı suçlamak ilginç. Bir de bu kadın hukukçu.
Erkek olarak bile utandım yerin dibine girdim. Şu cümle ne kadar hazin değil mi? "Onurlu kadın, ahlâklı kadın beklemez gider suç duyurusunda bulunur " hayatımda tanıdığım en onurlu en ahlâklı kadın çektiği çileyi yıllarca taşıdı ve dayanamayıp harekete geçti. Kim onursuz diyebilir ona? Kim ahlaksız diyebilir? Bu ülke kadın mezarlığına döndü koruyamadığınız, başı açıksa bilmem neci, başı kapalıysa bilmem neci dediğiniz kadınlar ayrım gözetilmeksizin katledildi, katlediliyor. Koruma kararı aldırsa öldürülüyor, boşanmak istese öldürülüyor, hayır dediği için öldürülüyor. Dahası hiç bir bağı olmasa bile öldürülüyor. Fetöcülere sallayacağım derken bu ülkenin zulme, tacize, tecavüze, baskıya maruz kalmış ve susmak zorunda bırakılmış kadınlarına hakaret edildiğinin umarım farkındadırlar.
Mide bulandıran zihniyet.
TBMM valisi.
hükümet gibi kadındır. muhalif titretir genelde hobi olarak.
ayasofya imamından ayarı yemiş. eadhggsfagdfsa. yahu içinde bulunduğun parti islamcı; adam sana gerek islam nedir, onu hatırlatıyor. lafazanlığı akepenin çizdiği sınırlar içerisinde yaparsın ancak. kadın haklarını da savunmak sana düşmez, o işi zaten partindeki yobaz erkekler görünürde yapıyorlar. çok yazık ya. geldiğin nokta ne kadın olduğundan ne de huku bitirmiş olmandan kaynaklı. cazgırlık, lafazanlık ile ülke yönetilmiyor. umarım ağzından çıkanların farkında olursun.

sesssiz bugünlerde.
kardeşi ak-it gazetesinin tarifine göre "sokakları terörize etmeye amaçlayan hayvansever maskeli itçiler"in elebaşı.
görsel
görsel
iticilikte "bi' kereden bir şey olmaz" diyen kevaşenin biraz ağzı laf yapan üst kategori temsilcisidir. Car car; fakat boş konuşan, bomboş bayanın tekidir. Evet, bayan...
düşün artık, o bile diğerlerine oranla daha bir tercih edilir benim için. öyle bir topluluk bunlar...
Hala “keşke daha islami bir ortamda tartışabilsek” diyor. Daha islami bir ortamda senin bırak tartışmayı konuşma şansın olur mu acaba? Radikal islamla tanışan masum köylü ayaklarını bırakıp laikliğin kıymetini teslim edin.
https://twitter.com/daily...Jts1Sp3Evbj3qc4g&s=19
Siyasal islamın kadını nasıl kısıtladığını, kapattığını geç gören akapeli vekil. islami ortamda tartışmak istiyormuş daha gülüyorum sadece.
Hüdapar kurban istiyor.
Kurban belli oldu.
hayata bakış açımızın büyük oranda zıt olmasına rağmen duruşu, aklı başında cümleleri insana keşke bunların hepsi böyle olsa dedirtiyor. maalesef böyle insanlarla fikir mücadelesi vermek yerine cahil çomarlarla, trollerle, cahillerle, geri zekalılarla uğraşmak zorunda kalıyoruz...
görsel
Saadet partili vekil düşünce “Allah’ın gazabı yok” diyen buymuş.

Özlemcim tarihe öyle bir geçtin ki torununun torunu bile utanacak!
görsel
kendini beğenmiş bir vekildir, hiçbir icraatı bulunmamaktadır.
cehapeli kardeşlerimizi kudurtmasıyla meşhur milletvekilimiz.
akpnin içine sızmış chplidir. itsever ve feminist sağcımı olur amk?

hukukçudur ama esenler belediyesi bilim kurulu üyesidir o-:
hukukla bilim ne alaka? esenler belediyesi gelecek eleştirileri önlemek için lisede matematik mühendisliği okumayı hayal ettiğini yazmış. Yahu matematikte bilim dalı değildir tıpkı hukuk gibi.

Bence türban giymek yerine mayo giyip bale yapsın.
Sağ partiye yakışmayan kişi.
Sonra gelen edit:
Adam bayıldığında kalp krizi geçirip öldüğünü nerden bilecek, bence o konuda saadetlilere fena kapak yapmış, ağa babaları erbakan zamanında israile tank ve silah ihalesi veren, gidip hdp ile ittifak kuran adamlar gelip filistin diye yalandan ağlaşıyor. Bencede allahın gazabı tamda işte böyle, keşke omurgalı olup evet ben dedim Ohhhh! deseydi daha fazla takdir ederdim.
kötü bir insan. kötü yani. kürsüde kalp krizi geçiren insana "allah ın gazabı" seklinde bir söz söylediği iddia ediliyor. bunu dedi ise baska acıklaması yok.

https://artigercek.com/gu...diyen-akpli-kimdi-276741h