bugün

türbanli yazar.
yeni safak gazetesindeki yazilari cok ilgimi cekmez, okumaya calistiklarimda ise hic tad alamamistim. bundan sebep, hic de sempatik bir isim degildi benim icin. lâkin, az önce siyaset meydaninda onca kokosun arasinda fevkalâde efendi ve düzgün durusu; kibarligi ile beni mest etmistir.
tesettürlü bir yeni şafak yazarıdır.

dolu dolu yazılar yazar her zaman köşesinde ve her zaman genel geçerin dışında bir bakış açısı bulundurur yazılarında.

siyaha siyah, beyaza beyaz diyenlerden değil, gri de var diye bağırabilenlerdendir.
gerçekte hiç görmedim kendisini ama dünkü sabah gazetesindeki fotoğrafıyla beni benden almış yazardır.

http://www.sabah.com.tr/2...4443A1342D0F5952CB11.html
kendi doğrularını savunmaktan aciz olan yazar hanım.
yeni şafak gazetesinde yazar. reha muhtar'ın sunduğu çok farklı programında konuktu dün. saçmaladı durdu.
agresif tavırlar takınarak birşeyler anlatabildiğini sanan, sağdan soldan toplama içi boş yazılar yazan hanımkızımız...
kendini ifade etmekte çok zorlanan yazar. henüz genç, öğrenmesi ve okuması gereken çok şey var.
Politik görüşü beni ilgilendirmemekle birlikte hitabet yeteneği sıfır olan yazardır. Kendini bu anlamda acilen ve hızlı bir şekilde geliştirmelidir. Zira iki kelimeyi yan yana getirmekten çok uzaktır.
hoş kadın.
şu an 5n1k'da kendini ve fikirlerini asla ifade edemeyen, ne dediği ne demek istediği anlaşılamayan gazetecidir. yahu o kadar köşe yazarları ayzıyorsun 2 kelimeyi nası yanyana getiremezsin anlamak mümkün değil açıkçası.kem kum ediyor,alakasız cümleler kuruyor kısacası olmuyor efendim.
soyadından dolayı sinan-hakan albayrak kardeşlerin kardeşi veya akrabası olduğunu sandığım yazardır.ama alakası yoktur.
bu kadına bir mail atarsanız hemen cevap yazıyor. insan biraz cool takılmak için olsun bir iki gün bekletir.
pir-i faninin anlamını bilmeyen yazar. bizimki "fani"yi görünce pir-i faniyi de fani diye genelleyivermiş de ordaki pir nedir onu düşünenemiş. demek ki popüler yazarlardan cümle çalıp köşeye koymak sığ bir yazar olunduğunu gizleyemiyor.
facebook hesabında tv kısmında amerikan dizileri özellikle nip tuck ilgimi çekti.çıplak bir kadın resmi var nip tuck resminde.ayrıca kendi resimlerini de koymuş.bu manzarayı görünce bu kadının aslında hiç de bilinçli şekilde başını örtememiş ama o allahına olan sağlam(!) imanı sayesinde hasbelkader kapanmış, en fazla lise mezunu, koca bulma budalası makyajlı ve başörtülü soytarılar geldi çağrışımıma.buna karşın sayıca az olan üniversite mezunu, okuyan, düşünen başörtülüler hem de gerçek tesettürlüler de yok değil.ama bu kadın az önce resmettiğim tipolojiyle birbir örtüşüyor.bu kadının "yazısından cümleler ezberleyince 'aydın' gösteren yazarları okuyarak" sözümona farklı, entellektüel ve ait olduğu camiadanfarklıyım mesajları veren atraksiyonlar yapması" da bu gerçeği değiştirmez.evet özlem senin entellektüel seviyenle liseler arası kompozisyon yarışmasında ilk 3'e girersin, ama ne kadar yırtınırsan yırtın asla iyi bir köşeyazarı olamayacaksın.
müslüman liberal olmaz diyerek beni sevindireşaşırtan köşe yazarı.
muhafazakar camianın neden gelişemediğinin bir örneğini bugünkü yazısında bazı aklı selim erkeklere verdiği cevapla göstermiş olan kişidir.

http://www.gazeteoku.com/...bulac%27in-kadin-meselesi
Yazısına sansür uygulanmış:
Şimdi bakın; bu Özlem Albayrak'ın Yeni Şafak'ın sitesindeki yazısı. Ali Akel için üzüntü bildiren bölüm var mı? VAAAR!

Bu da Özlem Albayrak'ın gazetede basılı olan yazısı. Aynı üzüntü bildirimi burada da var mı? HAYIIIR; YOOOK! Niçün?
http://www.medyamanyak.co...rlemissin-yeni-safak.html
soru eklerinin ayrı yazıldığını bilmeyen, ama insanların bir ölüme üzülmesindeki samimiyeti dindarötesi ışınları ile görebilen türbanlı gazete yazarı.

görsel
görsel
(bkz: özlem yılmaz albayrak)
Sağcı her kadın gibi beynine oksijen gitmez.
Hopa gibi solcu bir ilçede imam hatip okumuş sıkmabaş köşe yazarı.
Kendisinden dış ülkeler hakkında biraz objektif, biraz inobjektif görünen yazıları sayesinde haberdar olmuştum.