bugün

ileride sana bu yazdıklarımı inşallah gösterebilirim.
Yani cesaret bulabilirsem elbet açılacağım sana.
Sana seni ne kadar çok sevdiğimi hissettireceğim.
ilk sarıldığımızda ve ben seni ilk defa öptüğümde sen de anlayacaksın elbet seni ne kadar çok sevdiğimi.
Belki sen de beni seviyorsundur benim seni sevdiğim gibi. Belki sen, benim seni sevdiğimden daha fazla seviyorsundur beni. Beni sevmiş olmanı ve her daim sevmeni o kadar çok isterim ki aslında..
olm bırak bu işleri okulunu oku.

bunlardan sana fayda yok. özge mözge dinlemez hayat.

not:mına koyim nerde böyle bomboş entry giriyorum 20 tane beğeni alıyor. boş adamsınız.
Açılabilirimi falan yok. Açılacaksın olacak bitecek. Bunda cesaretlik de bir şey yok.
ne demek cesaret bulabilirsem? tutma içinde kanser olursun. git ve açıl. hayır derse de naz yapıyordur diret, peşini bırakma. şaka şaka boşver bu işleri açılma. açılacak gibi yap ama açılma. bırak kız kanser olsun.
Sözlük sözlük değil aşıklar geçidi amk.

Git yat birader .
Ben de buradan evi terk eden karım tülay'a seslenmek istiyorum Yalçın abi.

Tülaaay Seni çok seviyom pişmanım noolur geri gel Tülaaay! Yalvarıyom elini ayağını öpeyim nolursun Tülaaay!
Burdan genç yazara seslenmek istiyorum. Birine sakin bunu bu şekilde söyleme. Hissettir. Ya da çok istiyorsan sadece bir kere söyle. Biraz ağır olun , bu kadar ipleri ele verirseniz o kız kacar. Sürekli dile dökülen hiçbirşeyin kıymeti olmaz.
Özge bende seni çok seviyorum. Ulaş bana.
beyin özürlü olduğundan şüphelendiğim yazar başlığı.

(bkz: mal nedir nasıl anlaşılır)
Hangi özge.
hep merak ederim, çok ama çok = çok x2 gibi bir şey mi?
bunları söylediğin an seninle işi bitmiş olacak belki bir ilişki yaşayacaksınız ama gözden çıkmış bi şekilde. ya zaten bu cepte diyip takmayacak.
twitter tt çalışması herhalde denebilir.
Kendi aranızda sevişin kardeşim...
Kardeşim özge ile konuştum. Senin için iyi şeyler demedi, buraya yazmak istemiyorum.

Söylediği en masum cümle şu oldu; ayhhhh üüfff o salakla mı uğraşcam yhaa.

Yine de bol şans.
Özge sözlüktemiymiş? Olm kırmayın böyle minnoşları ya. Özge kesin hüseyindir. Sonra bu çocuk da kalbi kırılınca ona buna saplamanın derdine düşecek.
Bu arada sbag özge ile konuştuysa kesin ayıklamıştır.
ozge kizim tahminen 20li yaslardasin.

belli ki arkadas duygusal bosluk yasiyor ya da hormonsal olarak gencligin verdigi o enerjiyle bunlari yazdi.
sevgi zamanla olusan bir sey ask dediginse hormonsal bir durum.
oku ogretmen ol bak yatarak maas alirsin.
boyle seylere inanma.
30 yasini gecince orada bir abi yazmisti ne vizyon sahibi bir abiymis dersin ozge.
burası günlük mü sözlük mü başlığa bak amk.
Sen özge'yi seviyorsun diye özge'nin seni sevmesi şart mı? Hayır değil. içinde sev gerekirse siktir et kardeşim böyle daha iyi
Ulan özge be.
Bağlanmayacaksın öyle körü körüne. O olmazsa yaşayamam demeyeceksin.
lan bunu itiraf başlığında yazsan belki de baya bir artı oy alacak entryn.

sen hangi akla hizmet buna özel başlık açmışsın baksana linçleyen linçleyene.

boşu boşuna üzdünüz sizde adamı. neyse silik olmuşsun zaten, yapacak bir şey yok.
evet özgeyi 3 hayırla uğurluyoruz.
özgeyi tersten okuyunca egzö oluyor.