bugün

28 aralık 1978 istanbul doğumlu, istanbul üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunu oyuncu. gaye sokmen ajans a bağlı olarak fotomodellik yapmış; tekrar çal sam, taraf tutmak, kiralık oyun, versene topu gibi tiyatro oyunlarında; anlat istanbul, büyü, organize işler gibi sinema filmlerinde; Affet Bizi Hocam, Yeditepe istanbul, Kurtlar Vadisi gibi televizyon dizilerinde rol almıştır.
ayrıca şirin yüz hatlarıyla dikkat çekmesine rağmen tavırlarından ve röportajlarındaki cevaplarından anlaşıldığı kadarıyla asla çıtkırıldımlık, şirinlik taslamıyor, sade ve doğal bir insan.
kiralık oyun 'da oyunculuguyla goz doldurmustur.
organize işler de iyi is cikaran,sesi donald amca ya benzeyen,sirin mi sirin,seker mi seker oyuncu.
2006 da gösterime girecek gılgamesh da kenan imirzalıoğlu'nun canlandırdığı enkidu sevgilisi olan simha rolünü canlandıracak olan başarılı oyuncu*
güzelliği konusunda çeşitli basın organlarında yazılar yazılan, oyunculuğu konusunda bişi diyemeyeceğim (zira anlamam) ama bence güzel olmayan hatun tv yıldızı!
yeditepe istanbul'da duru karakteriyle çok sevdiğim oyuncu.
büyü filminde rol almış, çok sempatik bulduğum, insanın ömrüne ömür katacak türde bir insan olarak gördüğüm hatun oyuncu.
kurtlar vadisinin avukatı ve sürekli insanların başına dert, tasa açtıran insan...
iyi oyuncu, hatun, şeker, hatta miniminnaccık tavrıyla (bkz: oktay kaynarca) bey içine sarıyordur herhal*
http://www.magazinci.com/...kaynarca_ozgu_namal_0.jpg
son oynadığı başarılı banka reklamıyla gözüme giren oyuncu
axess reklamında gözüme çok şirin gelen oyuncu.canım..
sevişemeyecek kadar kardeş duran..
(bkz: dünya ahiret bacım olur)
(bkz: yaw bu kıza başka gözle bakamıyorum)
salak tavırları yüzünden sabah akşam sopalanması gereken insan evladı.
bir insan evladı bu kadar mı "gıcık"* olur dedirten oyuncudur. rol yeteneği tartışılır ama o "çene"si yok mu car car, kurtlar vadisi'nde olup iki tane sıkası geliyor insanın.

not: yeditepe istanbul'daykene ben de severdim biraz ama yok ya.. allah kocasına sabır versin..
omuzları öylesine dar ki yok bile denebilir...
bu aksam beyaz showda yer alacak guzellik abidesi
bu aralar ekranlarda daha fazla görünmeye başlayan şirin hatun.
(bkz: axess le yeni hayat reklamı)
tv makinasının gelmiş geçmiş en sempatik konuğu seçilen şirine.
'kiralık oyun'daki rolüyle "2006 afife jale tiyatro ödülleri en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülü"ne layık görülmüştür.
axess kızı.
tatilini antalya kas'ta gecirmeyi seven, zenginlerin oturdugu mavi barda oturmak yerine, oda orta halli ve kotu halli insanlar gibi * mavi bar'in karsisinda duvarda oturan alcak gonullu sanatci.
yolda bana * omuz atmasına rağmen sevdiğim minyon, şeker kız. *
türkiye nin en tatlı ve sempatik oyuncusu.herkesin ah keske benimde böyle sevgilim olsun dediği bi oyuncu..
bir kaç yıl önce "karate can" adlı dizide* "küçük onur"a aşık* bir kızı oynamış oyuncu kişisi*. orda bile sevimli..