bugün

akli dengesi yerinde olmayan bir yazarın yapacağı eylem. beni bir kere sadece bir kişi tehdit etti ciddi ciddi. ortada da hiçbir şey yok ha. tahmin edin kim... geçti gitti tabi.
Atarlı ergen işidir. Siklemeyin gider.
Bu siteyi bu kadar ciddiye alıyor musunuz gerçekten insan tehdit edecek kadar?
Çoluk çocuk işidir. Evet.
Çoğunluğu boş tehdittir. Dolu olan da gelir, benden dayağını yer ve gider. (bkz: swh) izmirde ikamet eden ve dayak yemek isteyen bana tehdidini ulaştırsın. (bkz: swh)
çokça aldığım tehditlerdir. gülüyorum bu heriflere. gel karşıma çık ya da yap et dediğimde klavye delikanlısı tırsık sürüsü olduğunu anladığımda ciddiye alamıyorum.

kimisi ülkücü, kimisi dinci kimisi kabadayı. delikanlıysanız yapın ne yapacaksınız.

konum bile attım lan. sonuç fıs.

tırsak sürüsü.
(bkz: ay götüm) derim.

Birisi etmişti ama cevabını güzelce aldı. Hayret sonra yazmadı zaar. Swh.
genelde klavye fetişi olurlar.
arkadaşlar özel mesajla adam tehdit edilmez, özel mesajdan telefon numarası atılır ve bana konum at denir. bilin.
Tehdit edene adres verin, ancak verdiğiniz adres diğer tehdit edenin adresi olsun. Yesinler birbirini ete para vermeden, siksinler birbirini göte para vermeden, kodumun engenus sapiensleri.
format gereği cezası silik veya 1 ay kadar çaylakliktır ama format uygulanıyormu hayır.
günümüzde klavye delikanlısı bol sosyal medyada bile eline 5 liralık naylon tesbih alan kabadayı oluyor.
hele sözlük gibi bir ortamda kim olduğunu bilmediğin birini niye tehtit eder biri. normal yaşantıda da var böyle tipler efendisin ses etmiyorsun diye atarlanırlar sonra işin gidişatı değişince abi çekerler.

hiç konum vermeye bile gerek yok iki tane şaplağı vurursun adam yerine koyarlar başına iş alırsın. hemen gerekli mercilere şikayet ederim hakaret felanda varsa tamam tazminat davasıda açarım.
Vardır böyle salaklar...

Bir de birader mirader konuşarak korkunç, bitirim göründüklerini sanan zurnalar vardır ki evlere şenlik...
O kadar ciddiye alınacağımı sanmıyorum
Bana önce hesabını silip sözlükten git yoksa silivri soğuktur tehdidi, sonra hepinizin ırzından geçeceğiz tehdidi geldi ama umursamadım. Silivri soğuk mu ben bilmem amma yenişehir soğukmuş.
görsel
Arada akitler tarafından tarafıma yapılır, küfürler, adarım keserimler falan. Ben siklemiyorum, çoğu zaman cevap bile yazmıyorum çünkü atalarımızdan havlayan köpeğin ısırmayacağımı öğrendik.
Benim başıma gelirse soluğu savcılıkta alırım.

internette yazdığınız her kelimeye dikkat edin kapınıza tebligat kağıdı gelirse ayvayı yersiniz.
güncel Önemli Başlıklar