bugün

terbiyesizin biri. adini aciklamak isterdim lakin bunu yapmayacagim. zira, kendisi sozlugun saygin yazarlarindan biri. Bir anlik heves ugruna sayginligini kaybetmesine gonlum razi deyil. Kisaca, "tb"diyebiliriz kendisine. aslinda mesaz kutumun erotik kirmizi yanmasindakillanmadim deyil ama bu kadarinida beklemiyordum acikcasi. normalde yesilleniyor. korku ve endise icinde tikladim mesajlara fakat o da ne, bizim tb kucuk,minnak pipiskosunu tiras etmis, kremleyip fotosunu cektikten sonra bana atmis. bir de not yazmis 'alet gergin
' demis. cevap vermedim tabiyki. deliye dondu 'sana dunyayi dar ederim' diyerek tehdit etti. bu kez gercekten korktum. Nb savciya sikayet ettim akabinde. kanit olarak attigi fotoyu gosterdim savciya yarim saattir guluyor adam. derdimi kime anlaticam bilmiyorum sozluk. korkuyorum, lutfen yardim edin.
(bkz: beyin işlemlerini başlatın)
hangi aletten söz edildiğini anlamanın mümkün olmadığı belirsiz ifadelere örnektir.
sanki iftira kokusu alıyorum. Trolluk bu denli ayağa düştüyse yazık. Çok yazık hemde. Çamur at izi kalsın.
her birimizizdir.

görsel
görsel
görsel

evde alet sandığım var. zaman zaman teşhir etmekten çekinmem.
"ifşa etmek istemiyorum ama saygın bir yazar demiş."

saygın demese beni diyo sancaktım.
pislik.

bir de, "12 cm damarlı" diye yazmış. nasıl sinirlendiysem artık bu detayı yazmayı unutmuşum. evet.
Bir an oytunkaran sandim.
Bi komiklikler, bi şakalar filan. (bkz: yaman şakacıymışsın delikanlı)
bir ibnenin ne gibi dertleri olabilir sorunsalı.

görsel
oğlum ordan 14-15 anahtarı uzat başlık sahibine.
Sen de matkapini gonderseydin.

(bkz: usta çırak ilişkisi).
Yazar burada Alet derken matkap tornavida hilti gibi şeylerden bahsetmiş.
hayırlara vesile olsun. gece yatarken tava bağlamayı unutma.
Hata etmiştir. Bak bize, özelden paylaşmam ama meraklısı varsa gelsin kaldıralım gölgesinde rakı içsin hemde biz ısmarlıyoruz.
pislik, yılan.

olayın üzerinden neredeyse 1 ay geçti ve ben hala şoku üstümden atamadım. terbiyesiz, sen yüzünden geceleri kabus görerek uyanıyorum.

uykularım kaçtı, mesaj kutum yeşillendiyi zaman o korkunç manzara geliyor aklıma. aman tanrım!
yaşar usta'dır. net
Sanayide çalışma ihtimali yüksek olan yazardır. Çantasıyla birlikte atmadığı sürece sorun yok.
baya hoşuna gitmiş demek ki hala aklından çıkmadıysa
e ibnelikte var zaten sende.
(#40816100) teşekkürler ışıklı dost.

lakin, olayın olduğu gece savcılığı ayağa kaldırdım. tanımda da dediyim gibi alet fotosunu savcıya gösterince, "bu ne lan parmak mı, pipi mi belli deyil" diyerek gülme krizine girdi.

kimse bana yardımcı olmuyor yha. hep üstüme geliyorlar ayol. çıldırıciimm! evet.
Asil duyguların insanıdır.
Ona güzel hediyeler alın.

https://www.ciceksepeti.c...-50-parca?query=Mikroskop
Çekiç falan mı?
çaylak olmuş pisliq. belasını bulmuş sonunda, hangi mod. arkadaş çaylak cezası verdiyse bu sapığa helal olsun. buradan tebrik koyuyorum kendisine.

var mı öyle özelden alet fotosu atıp sonra hiçbir şey olmamış gibi laik laik entryler yazmak, yok. evet.
(bkz: vay ayı vay)
pisliq, yilan! baq yine aklima geldi morelim sinirlendi aksam aksam. hofff! nedir benim bu cektiyim ayol, sirf çoq güzel, alimli, seksi bir bayanim diye buluyor beni bu sapiklar. zaten obsesif kompurosor hastasiyim.

aynini sana yapsalar, özelden alet fotosu atsalar hoşuna gider mi, pisliq!