bugün

cumhurbaşkanı açıklaması.
yani bu ülkenin tek hakimi benim. seni asla bu göreve getirmem allem ederim kallem ederim getirmem diyor.
- özür diledi efendim.
+ o zaman gelsin bir takla atsın.
- onu da attı efendim.
+ şimdi ne istesek ki ?
hakimiyet kayıtsız şartsız milletindir ve gelecektir.
Bir rte söylemi.

Kaç kere kırıldı kalbimiz, kaç kere aşağılandık, kaç kere yok farzedildik biz!
Hatta, " bu milletin a..na koyacağız bile dendi bize de, sineye çektik!
Söz konusu zat ne özür diledi ne de haddi bildirildi, keyf- u sefa yaşamına devam ediyor maşallah!

Biz alıştık artık böyle şeylere, dert etmiyoruz!
Herşey çok güzel olacak, buna inanıyoruz!
Hatta dünyayı güzellik kurtaracak, bir insanı sevmekle başlayacak her şey bunu da biliyoruz!
mansur yavaş için de söylenmişti bu makama oturamaz diye.
“Seçilse de başkan yaptırmayacağız” demektir.
Devletin valisine, bir anlamda "devlete" küfreden adama söylenmiş sözdür.
Önce özür dileyecek, Adam olacak.
(bkz: sike sike)
zorbalığa devam. Algıya devam.
Bakalım bunu kim demiş? Cumhura ananı da al git lan diyen özür de dilemeyen cumhurbaşkanı demiş. Ne istanbul vb başkanı ne ordu valisi ne de cumhurbaşkanı cumhurun kendisinden üstün değildir ama işte gel gör ki hiyerarşi zaten doğru işlemiyor.
(bkz: siz susun kendi kendini bitirecek)

Akp mermiye kafa atmaya devam ediyor.

Ee bi söz vardır; düşmanın hata yapıyorsa, sakın onu durdurma.
Sen kimsinlan özür diletecen neyse.
itiraf gibi açıklamadır. sonra dalga geçer gibi "seçimi ysk iptal etti" diyorlar. demokrasi diyor sandık diyor millet iradesi diyor. sonra diyor ki kazansa bile oturtmayız oraya. ki 31 martta kazandı haksızlık ile hile ile hurda ile makamını çaldılar. bunu takip edenlere koyun deniliyor çomar deniliyor diye kızıyorlar. neden kızıyorsunuz ki ? adam kendisi size koyun diyor resmen. yıllardır sizi demokrasi diye sandık diye "sizin iradeniz önemli" diye kandırıyorum demiş resmen. daha ne desin ? sizi koyun yerine koyan kimler aslında görün artık biraz. yıllardır tek değeriniz verdiğiniz oylardı. insan yerine bile konmuyordunuz. artık oyunuzun da bir değeri olmadığını söylüyorlar. siz oy verseniz de vermeseniz de biz istediğimizi yaparız diyor. ki yapıyor da. bir telefon açıyor ysk seçimi saçma sapan gerekçelerle iptal ediyor. bir telefon açıyor sayıştay "bizim öyle bir raporumuz yok" diyor. referandum da neye evet dediğinizi artık birazcık da olsa görün yahu.
Buna şu bakınız cuk oturuyor.Müsadenizle.

(bkz: cıvık müdürüm afedersin)

Cumhurbaşkanı siyasi iradeye saygı göstereceksin ve haddini bileceksin,senin bu millete söylediğin hakaretleri yazsak roman olur.
Malumun ilamıdır. Burada hala meselenin millete saygısızlık olduğunu düşünen varsa gidip kendini bir yerden atsın.

Mesele millete saygı olsaydı “bu milletin a..na koyacağız” diyen adam ihale manyağı yapılmazdı bu ülkede.
Takipte kaldığımız mevzu.
Bakalım gelecek mi? Gelemeyecek mi?
selamın aleyküm.
gelemez dediğin adam makama geldi işte sen nerdesin?

hatta şu an sana 806 bin fark atıp aldığı belediyenin önünde onbinlerce kişiye miting yapıyor.
görsel
görsel

erdoğan'ın bir dediği daha fos çıkmış oldu böylece.

istanbul'un 806 bin oy farkıyla rakiplerini kanırta kanırta seçilen belediye başkanı ekrem imamoğlu şu an makamında.
ama onu tehdit edip "o makama gelemez" diyen adam japonya'da...
güncel Önemli Başlıklar