bugün

çoluk çoçuğa giren sınav. yazık lan!
10 gün sonra açıklanacak olan sınavdır..
uff yarama tuz bastınız * bizzat girmiş olduğum ve hüsranla sonuclanmış sınav. ayrıca ösym başkanının cep telefonu olan öğrencinin sınava alınmayacağı yönündeki açıklamalarının yalan olduğu sınavdır. Çünkü bizzat girdiğim sınıfta ki bir öğrencinin telefonu sınav başlamadan çaldı ve görevli(!) öğretmen sadece lütfen kapat onu demekle yetindi (bkz: burası türkiye)
ünal yarımağan ın ilk sınavdan hemen sonra yaptığı açıklamaya göre en geç 10 temmuz da açıklanacakmış sonuçlar :
(bkz: buyur burdan yak):
http://www.memurlar.net/haber/142052/

edit: neverlasting e teşekkürü borç bilirim. *
arama taramanın yapılmadığı, bizzat şahit olduğum sınavdır.
gözetmenlerin adaylardan daha heycanlı olduğu ve yer yer saçmalama sınırlarını zorladığı tespit edilmiştir.
sınav girişindeki aramanın klavuzda yazılandan ibaret olduğu sınavdı. nüfus cüzdanındaki fotoğraf en eski 6 ay öncesinin olacak dediler. 7. sınıftaki fotoğrafım vardı. üstelik gözümde de yüzümün yarısını kapayan gözlük olmasına rağmen kolayca geçirdiler. ya sınava girdiğm okuldaki gözetmenler çok rahattı ya da boş yere yaygara kopartıyolarlar. ama yds de de doğru dürüst bakmadılar. ilginç doğrusu.
ÖSYM yi tebrik etmek gerek daha zoru var mıydı acep!dersanelerde soru formatının bulunmadığı ilk sınav sanırım!
sonuçları cumartesiye kadar açılanamayacak olan sınavdır.
http://www.cnnturk.com/20...niyor/533958.0/index.html
Güvender denemelerinde aldığım sonuçlarla alakası olmayan sınavdır.
alacağım puan beklediğimden 25 puan düşüktür. her denemede artırdığım 30dk dan ise bu sınavda eser yoktur. bakamadığım sorular bile vardır .
"Ne umduk ne bulduk?"

(bkz: Kol gibi girdi)
kapak olan sınavdır. öğrenci affının açıklanması ile birazcık acısını unuturum düşüncesi öğrenci affının sonucunun açıklanması ile hayal oldu.
olanın yine bütün yıl eşek gibi çalışan sayısalcılara olduğu sınavdır.~ ~
sayısal 1 den tarihimin en iyi fen netini çıkaran ben bütün yıl en az 20 net çıkardığım sos1 sayfalarını bırak incelemeyi okumaya bile zaman bulamamışımdır, efenim kısaca
allah o türkçe nin belasını versin. ~ ~ (bkz: nokta)
25 yaşımda 1 senemi vererek hukuk fakültesi hayaliyle deli gibi çalışarak son denemelerde 280 puan a kadar çımışken sınavda 45 dakika süren türçenin ardından tüm hayallerimi o an yıkmış sınavdır.Daha sonrasında edebiyat sosyalle düzelen moralimi bir kez daha yerle bir etmiş akabinde matematikler moralimi düzeltsede su an gelecek olan 260 ham puan (orta öğretim 65)işimi çok zora sokmuştur.Şu an 18 li yaşardaki çocuklarla aynı heyecanı yaşatmaktadır.
gelecek hafta açıklanması beklenen sınavdır.

sonuçlar açıklandığında bir işkencenin bitip, bir başka işkencenin(tercih işkencesi) başlayacağı sınavımsı bir şeydir...
hiç bir soru iptal edilmemiştir! *
http://www.memurlar.net/haber/143920/
kaba etimle cinsel ilişkiye girmiş olan sınavdır. durmak yok yola devam hedef öss 2010?!?!?
serinin en taşaklı filmlerinden.*
(bkz: küfür)
700bin adayın açıkta kalacağı sınavdır. o kadar kontenjan yükselt yarım milyonun üzerinde insan açıkta kalsın hep kandırılıyoruz.. eminim o yarım milyon insan üniversiteye girse üniversite haraçlarına zam yapılmazdı. hadi onu bunu geçtim haberlerde bağırıyorlardı bu sene öss'ye giren öğrencilerin yerleşme şansı %30 arttı. bi gidin kumda oynayın.
sol frame de her gördüğümde içimden küfür ettiğim sınavdır.Sonuçları telefon operatörümce cebime gelecek sınavdır..
kendisi hakkındaki düşüncelerimi şöyle açıkladığım sınavdır efendim; -buraya küfür gelecek-.

2009 yılında yapılan öğrenci seçme sınavıdır. soruları zordur. *
içimde gram heyecan olmadan beklediğim sonuçları, pazar günü açıklanacak olan sınavdır. (bkz: #5404869)
katsayıların yükseleceği açıklanmış sınavdır.
bu da puanlarda ciddi bir düşüş getirmektedir.
http://haber.mynet.com/sa...mmuz2009/X1247151110734/0
açıklanması yakınmış, lanet olsun!
hiç bu kadar aciz hissetmemiştim kendimi.
ben sonucumu biliyorum aslında. sınavdan gelir gelmez aile zoruyla tüm soruları tekrar çözüp puanımı da hesaplamıştım. buna rağmen heyecanlıyım. ama, ama yine de bi umut. belki yanlış hesaplamışımdır diye. yoksa bakılmaya bile değmez bi puan almak heyecanlandırmıyor beni..
Sınavdan çıkanların ter içerisinde zombiye dönüştüğü sınavdır.
Ayrıca herkesce çok büyük puan düşüşleri beklensede aslında önemli olanın sıralama olduğunun unutulmaması gerekir.
güncel Önemli Başlıklar