bugün

sorularını tübitakin hazırlayacagı sınav olacak.e zor dememe gerek yok heralde.
sınav sisteminin bastan asagı degisecegi sınav olacaktır. bunun yanında ismi de degisebilir.
385 gün vardır.

(bkz: göt korkusu)
matematiği tübitak' ın hazırlayacağı sınav.

fen sorularını ise belediye fen işlerinin hazırlamasına neredeyse kesin gözüyle bakılmaktadır.
yine haziran'ın 2. veya 3. pazarına denk gelecek, girmeyeceğime kesin gözüyle baktığım sınav. sıktı artık.
bazı bünyelerde şimdiden heyecanını uyandırmış, geleceğe ümitle bakmak maksadıylan bu bünyleleri çalışmaya sevk etmiş * sınavdır. *
(bkz: anne ben inek oldum) **
Şimdiden elimi ayağıma dolaştırmış sınav. Hayır yani plan yapmaktan ders çalışamıyor insan.
fifa serileri gibi lan. çok heyecanlı. grafikleri nasıl ki?

online super soccer 2009.
benim de gireceğim sınavdır. şimdi burda başlığı da görünce bir stres artması da oldu tabi. çalışmalarımız başladı, inşallah mutlu döneceğimiz sınavdır ayrıca kendileri.
yanından geçmeyi hiç mi hiç düşünmedigim sınavdır. eger bu sene kazanamazsam seneye bu zamanlarda kendime paralı bir koca bulmuş ve evlenmiş olacagım. artık evin işini bitirir, hödük ama zengin kocam eve gelmeden gizlice buluşurum seninle sözlük.

allah seni bildigi gibi yapsın öss. yedin bitirdin lan beni.
2003 de başladığım maceranın 7. ayağı olacaktır hobidir eğlencelidir.*
(bkz: aralıksız en cok oss sinavina giren ogrenci olmak)
dershanelerle anlaşıp otomobil için gireceğim sınav.*
yapılmasına bir ay kaldığında, ösym başkanı'nın tv kanallarına çıkıp "sorular önceki yıla göre daha kolay olacak" diyeceği,
sonrasında, en az 2 hatalı sorunun ortaya çıkacağı,
puanların hesaplanma sırasında ise dört işlemi bilmeyen malların * yaptığı hatadan dolayı yine yüzbinlerce gencin telef olacağı sınavdır.
4 senelik lise öğrenimi gören bünyelerin gireceği sınavdır.
hafta içi olarak tekrardan girecek öğrencilerin zorlanacağını düşündüğüm sınav.

(bkz: napçam lan sözlük)
önceden , üniversitede okuyan ve keyif için tekrar giren gruba sövdüğüm fakat 2009 öss'de bu grubun içinde olacağım sınavdır. * *
insanlar orda ter dokerken, bir grup insanla birlikte ülkede olunmayacak sınavdır.
zor olması beklenilen sınavdır. benim de gireceğim sınavdır. fen soruları inşallah kolay olur. ilk öss tecrübem olacak. inşallah 2. ye gerek kalmaz.

ek not: bunu eksileyen kişi niye eksiledi anlamadım. benim 2. defa girmemi mi istiyor acaba? eğer böyleyse ne diyeyim ben şimdi?
ayrıntılı bilgi için (bkz: tübitak)
büyük olasılıkla 14 haziran 2008 'e gelecek sınavdır.yoksa yine mi babalar günü?
hayatımızı belirleyecek olan saçmalık. Bu benim hayatım lan. benim. bir daha yokum burda. sana mı kaldı?
müneccim boku yemek
hayatına ''yön verebileceğin'' ,her sene babalar günü zamanına denk gelen sınavdır .
(bkz: babalara gelmek)
tarih olarak en yakın olan 2010,2011,2012....2100 şeklinde yüzyıllarca sürmesi olağan olan geleneksel öğrenci sınavı.
her seneki gibi çok kolay, kolay, orta, zor, çok zor sorular olacaktır. kolayı herkes yapacak, ortayı da yapan ortalama bir yere, bunların üstüne zoru da yapan iyi bir bölüme, bunlara ek çok zoru da yapan da istediği bölüme girecektir. iyi çalışan ve yeterince sınav tecrübesi olan öğrenciler için * * rahat geçecek, dert edilmesine gerek olunmayacak sınavdır.
(bkz: öss de asosyal birincisi olmak)