bugün

Pigfuck vokal yapanlar bilir.
(bkz: inhale)
Üflüyor muyuz çekiyor muyuz sorusunu nargileyi ilk kez içen birkaç şuursuzun sorduğuna denk geldim. Fakat öpüşürken üflendiğini herkes bilir. Hatta okuyup, üflenir .
(bkz: atanamamış fuck buddy)
Hiç nefes almayacaksın oluuuum. Burnundan dahi. Dakikalarca böyle. Bak sen bi dene bunu. Böyle sorular soramayacaksın bi daha. (Hadi inşallah)
Emüklüyosun.
sen paket yap boş ver.
üflerken gırıgırı yapıyorsun.
Fıtı fıtı yapıyoruz.
(bkz: öpüşürken içe mi çekiyoruz yoksa üflüyor muyuz)
suni teneffüs yapıyor sanki pezevenk.
daha deneme firsati bulamadim ama ben uflemeyi tercih ederim.
ergen sorusu. herşeyi sorarlar bunlar sıkılmadan.
Balon şişirmiyorsun çocuğum şeklinde cevaplanabilir.
Unuttugum için cevap veremeyecegim sorudur.
"ketçaba yatırıyoruz" diyerek cevap verilmesi gereken soru.
üst dudağın kaydığını hissedince spagetti çeker gibi çekiyorsun alt dudağın kayar gibi gelince de kız spagetti çeker gibi ama biraz düşük şiddette çekiyor dilin sağdan dümen kırıp sola dönerken kızlarda soldan drift yaparak sağa dönüyor, kız tarafı hep kibar olmalı yoksa bu işin büyüsü kaçar kaç yıllık yoklukta olursanız olun, bu işe saygı duyacaksanız...

üffleme yok serinlik olur kim nereden çıkardı sadece sıcak nefes veriyoruz burundan onu da tahrik etmek için kim verirse o karşı tarafa daha ciddi bir birleşme mesajı vermek istediği için yapar erkekler de yapmasın kızlar da sonra plansız nüfus artışı oluyor bir sürü zibidi ürüyor bundan kaçınmalısınız, kesinlikle..!
Burundan ver çocuğum 3 taksitle, burundan.
Üç kere ufleyip üç kere içimize çekiyoruz sonra ıstırıp en son da kıstırıp kıyama duruyoruz.
yutmuyoruz gargara yapıp tükürüyoruz..
Içine çekiyorsun paşam hemen arkasından da french Kiss.
şimdilik gözlerini kapatman yeterli.
(bkz: ismail yk) (bkz: üf)

Üf üf üflesene mmmh bu çççççıeekk güzel işte.
Çoluk çocuk sorusudur. Evet.
tutuyoruz, nefessiz kalana kadar öpüşüyor ara ara nefes molası veriyoruz.

cidden nasıl oluyordu ya...uzun zaman oldu unuttum zira...
üflüyosun. kız şişmeye başlayınca bırakıyorsun ak.