bugün

On kişiden en az ikisinde görülür.
üzerinde Batman simgesi bulunan tişörtün yerini almıştır.
'Levininki' anlamını taşıyor.

Velininki, şükrününki falan yazsa giymezlerdi ama.
Batman ve superman logolarınıda yabana atmamak gerekir onlarda baya popüler.
bu tişörtü giyen tiplere bir çift lafım var ; giymeyin ulan lcw poşeti taşıyan insanlar bile bu kadar pişti olmadı sokakta . ulan pazarda çakması olabilir mi böyle boktan bir tişörtün ya. bu kadar mı marka hastasıyız anasını satim. tamam marka giymek kaliteli giyinmek iyi bir şey ama bunu görgüsüzlük yapıp milletin gözüne sokmaya da gerek yok. kaldı ki levi s kot harici berbat bir marka .
görsel
Levis mağazasında gördüm fiyatı 100 civarı falandı.
Tişörtün kumaşını beğenmedim beyaz dandik bi tişörte baskı yapmışlar.
yürüyen reklam panosu.
Hem kamyon yükü ile para verip t shirtü alıyorsun.
Hem de 5 kr para almadan. Develer yükü ile adama para kazandırıyorsun.

Adam seni 2 kere sikiyor farkında değilsin; ama sen "bu markadan başka bişii giyemiyorum yea! " diyip gerine gerine yürüyorsun.

Ah canım enayim benim
gel gel bi öpiyim seni
marka insanların kazancını elinden almak için uydurdurulmuş modern bir soygundur.
Üzerinde kotçu hüseyin yazan t-shirt olsa giymeyecek ama bunu giyen havalı olduğunu zanneden insanlar,gidin köşede ölün lütfen. Kotçu hüseyin abimizin neyi eksik ha ?
Pazarda beşi 10TL ye satılan tişört. Herkeste var mübarek.
her giyen insanı gördüğümde levis çalışanı sanarım. ne ara böyle moda oldu bu tişörtü giymek. sağa dönüyorum levis sola dönüyorum levis.
10 tl değerinde olup o logo yüzünden 50 TL'ye satılan tişört.

Bir insan hem reklam panosu gibi dolaşıp hem de üstüne nasıl bu kadar para veriyor anlamıyorum.

Beybi!
yer bezi gibi tişört üretip üstüne bir marka koyunca istediğiniz fiyata satabiliyorsunuz.
Neee al bunu abi al al...