bugün

tayyip erdoğan tarafından ülkemize sokulmuş nankör bir ittir.

video;
https://twitter.com/DrSin...tatus/1213197516696686594

alternatif video;
https://streamable.com/pq01e

siyasi iktidara ve onu destekleyenlere sorsan ömer halisdemir'e bu itleri tercih ederler ve savunurlar.

ulan bir topluluğun, bir milletin her bireyi, her ferdi mi pislik olur.
evet oluyor işte.
ve bunlardan tam 5 milyon tane var ülkemizde...

hadi savunun suriyeli ümmet kardeşlerinizi.
nesini savunacaksınız bakalım...

bunları bu ülkeye getirenler, bunları bu ülkeye getirip ülkenin demografik yapısı ile oynayanlar.
tarih önünde hesap vereceksiniz.

bunlara iş verenler, ev kiralayanlar, yardımcı olanlar.
sizler de bu suça ortaksınız.

mülteci dediğin, sınırda olur, mülteci kampında olur.
kanser gibi ülkenin her köşesine yayılmaz.
edirne'den kars'a kadar her yerde bu ortadoğu fareleri...

edit: kansız it geri vites yapıp özür dilemiş, ömer halisdemir heykelini ve arkasındaki bayrağımızı öpmüş.
https://streamable.com/5s378

he napıcaz affedecek miyiz seni kansız?
Ülkesindeki savaşta topraklarını savunmak yerine kaçıp gelmiş birinin “kahraman” olgusunu anlamasını beklemek büyük bir hata.
Amına koyarım onun.
Amk maymunu. Hizaya getirmişler. Buda heykelini selamlar gibi selamlıyor çakal.
" orrospu çocuğu nasıl olunur " a örneklerden biri. çomarlarımızın yakini !..
bunları türkiye'ye doldurmuş orospu çocuklarını yine kemalizme bağlatmıştır. görüntülere gelecek olursak durumun vahametini gözler önüne sermiştir. üreyecekler. iş kollarına hakim olacaklar. partileşecekler. köşebaşlarını çoktan tuttular kimi kentlerde.
kahramanlar yüreklerde dikilir, heykel zaten hakarettir.
Özgürlüğü için savaşmayan kişinin yapması normal olan davranış.
bunları dövsen bela,s...ksen zina.
Ne var bu görüntülerde? Adam silah kötüdür, silahı bırak diyor. Suriyeli kardeşlerimin dertleri bitmezmiş gibi bir de türklerin değerlerini öğrenip saygı mı gösterecekler.
olm siz sıkıntılı mısınız? O heykel kimin heykeli oraya niye dikilmiş bunları biliyor mu o adam sordunuz mu adama? bir yerden dönüyordu heykeli gördü öyle bir mizansen yaptı dert yandı başka bir şey oldu? ne dediği de belli değil siz neden bunu hakaret olarak algılıyorsunuz garip misiniz siz?

Hem siz niye ikide bir ülkesini savunmaktan kaçan insanlar diye insanlara iftira atıyorsunuz siz hayatınızda savaş mı gördünüz ? Siz hiç bir savaşın ortasında kaldınız mı? Çoluğunuz çocuğunuzu her gün ölme öldürülme riskiyle uyuttunuz mu? Klavye kahramanlığını bırakın biraz empati yapın. dünya sizin bir halta yaramayan mikro ve makro milliyetçi mavralarınız çevresinde dönmüyor.

adamların ülkesine senin ülkende dahil girmeyen kalmadı, kiminle neyle savaşacak bu adamlar? olm alayınız ücretli askerlik yapmak için deli gibi çalışıyor kredi çekiyor, askere gitseniz nöbetten sorumluluktan kaçmak için elli tane çakallık peşinde koşuyorsunuz. Az kendinize bakın önce.
Şafak operasyonu iz cooming.
arap değil mi hepsi katıksız malum kişiler işte..
çöh ( çomar özel harekat ) ekiplerince sahiplenilen orta doğuludur. suriyelidir ıraklıdır mısırlıdır fark etmez. bak bir tanesi demiş ki "boşto komolost sondom" şimdi böyle dingillere neyi nasıl anlatacaksın. başlık "dalga geçen suriyeli" diyor bu tip "başta kemalist sandım" diyor. bunun kafasını açıp bilgiyi içeri soksan ve dışarı atamasın diye ağzını kapatsan burun deliklerinden geri atar. hem ağzını hem burnunu kapatsan kulaklarından atar. kabul edemez yani imkansız..

diğeri gelmiş "siz savaş mı gördünüz her gün ölüm tehlikesi ile yaşamak nedir bilemezsiniz alayınız asker kaçağısınız" diyor. iyi hadi onlar asker kaçağı ben 18 ay yaptım mesela ? binlerce asker eğittim en büyük hizmetlerden bir tanesini yaptım. 1 gün eksiğim yok aksine 7 gün fazlası ile yaptım. ben yazabilir miyim o zaman ? bizim atalarımız bu ülkeyi nasıl kurdular bilir misin ? bir ülke insanını tanımak için tarihlerine bakacaksın. bir bizim tarihimize bak bir bunların. bizim atalarımız şehadet uğruna vatan uğruna bayrak uğruna sevdikleri uğruna bir kez bile gözlerini kırpmadan meydanlarda savaşmış ve toprağa düşmüş insanlar. bunların atalarının tüm tarihi kaçak dövüş ile kendisine uzanan ele ihanet ederek geçmiş. ben demiyorum aç bak. peygamberimizden misal 100 yıl sonrasından itibaren araplara bir bak. bugün biz bunların düştüğü duruma düşsek gene kaçmayız. anamızı babamızı karımızı kızımızı göndeririz ama biz kaçmayız. o yüzden demogoji yapıp sizde kaçardınız diye goy goy yapmayın boşuna.

kaç tane suriyeli tanıyorsunuz ? kaç tanesi ile konuştunuz ? ulan karısını kızını anasını dedesini bırakıp kaçanları tanıdım ben onlarca yüzlerce. sevdikleri için değil kendi canlarını kurtarmak için kaçan 20-35 yaş arası yüzlerce suriyeli tanıdım işim dolayısı ile. boş konuşmayın o yüzden..
Akapelilerin din kardeşidir.

'Başta Kemalist sandım' demiş akitin birisi.
Ömer halisdemir'in ailesi komple Kemalisttir, hadi yallah şimdi çölüne kodumun takunyalısı.
kardeşim adam karısını bırakıp kaçmış olsun hadi en ağır örneği veriyorum mel mel bakan arkadaş bu girim sana, isterse karısını bırakıp kaçmış olsun bu seni " il gi len dir mez " bunu önce anlayacaksın. Seni temsil eden siyasiler bu insanları almış mı bu ülkeye kardeşim? Almış. Belirli haklar vermiş mi? Barınma, çalışma vb. Bunun ötesi senin yargılarını bağlamaz. savaştan kaçıp gelmiş başka ülkeye sığınmış, adamın arap olması vay efendim aborjin olması, geçmişte ülkesini nasıl kurduğu falan filan ohoo sen insanlara böyle mi bakıyorsun? Üst kattaki yabancı komşunu önce ülkesinin tarihine göre mi yargılıyorsun sen insanları? Bana ne adamın ülkesini nasıl kurduğundan ne yaptığından. Ayrıca ben mi aldım adamları ülkeye? Ben mi alın dedim? birileri almış adamlar gelmiş yerleşmiş her şey olmuş bitmiş. Şimdi bu araplar hep uyanıktır arkadan vururlar o zaman bunlara gelmişken ızdırap olalım mı diyeceğim? Bu insani bir hareket mi şimdi? yetişkin bir insana yakışır bir tavır mı bu? Kimse kendisinde böyle haklar görmesin.

Senin 18 ay askerlik yapman da bu ülkede askerliği parayla yapma peşinde insan yığınları gerçeğini değiştirmez. Onları yargılamıyorum parası varsa öyle istiyorsa yapsın ama kalkıp savaş mağduru insanlanları yaftalamasın. Senin öfken Suriyeliye olamaz buna hakkın yok senin. Bu ülkede yaşama barınma hakkını senin seçtiğin yöneticiler vermiş onlara, senin ülken kapıları açmış. sen onların bu hakkını ellerinden alamazsın eşkıyamısın sen sen de bu ülkenin bir vatandaşısın. Senin gördüğün Suriyeli örnekleri bir genellemedir hepsi öyle diye düz mantık mı olur.

Türkiye de 3 milyondan fazla Suriyeli mülteci olduğu söyleniyor bunların büyük bir kısmı ailesiyle kaçıp gelenler, şimdi senin konuştuğun Suriyelileri mi baz alacağım ben internette o kadar kaynak makale varken? Ben de çocuklarıyla yardım istemekten bile utanan ve bu yüzden açlık yokluk içinde yaşayan, 9 yaşındaki çocuğu hem simit satan hem okula giden Suriyeli aileler biliyorum, kadın hasta evden çıkamıyor çocuğu pırıl pırıl hem çalışıyor hem o simit parasıyla anasına bakmaya çalışıyor al sana o zaman bu da başka örnek ?

tüm bu örnekler üzerinden insanları çomar ilan ediyorsun boş konuşanda biz mi oluyoruz? Bizim atalarımız bu ülkeyi nasıl kurdular bilirim o ataların nesilleri de ülkeyi günümüzdeki bu haline nasıl getirdi onu da bilirim ben yaşım müsait. Böyle içi boş bireysel tespitlerle insanları yaftalama. Senin güttüğün koyun kadar çoban güttüm ben sevgili kardeşim. Ayrıca biz onların durumuna düşsek kaçmayız diye çok güvenme bu ülke insanına onuda söyleyeyim sana. Savaşlarda fakirler ölür her zaman, ataları ne kadar cesur savaşmış olsun bu böyledir. Savaşta yoklukta her zaman fakirleri vurur bunu bilesin. Umarım bizler o durumlara hiç bir zaman düşmeyiz.
adam değildir. tanımı girdik şimdi gelelim bana ithafen girilen entrye.

3 milyon değil 4 milyondan fazla suriyeli var bu bir. benim tanıdığım atıyorum 150 suriyeliyi mi baz alacaksınız ? hayır tabi ki. ancak senden de senin gibi milyonlarcasından da fazla sayıda suriyeli tanıyorum netice itibari ile. beni baz almıyorsan, almıyorsanız sizi kimse baz almaz, alamaz. o yüzden diyorum ki bizden çok biliyormuş gibi yazmayın. bak ne güzel söylüyorsun ben haberlerde görüyorum diye. hangi haberlerde ? yüzde 95 i havuz medyası denilen yandaş medyanın haberlerinde. adamlar gasp yapan uyuşturucu kaçıran tecavüz eden cinayet işleyen suriyelileri bile "yabancı uyruklu" diyerek sümen altı etmeye çalışan medya..

benim yaşım kadar güttüğü koyun varmış. ciddi bir cevap bile vermiyorum sadece gülümsüyorum..

tekrar söylüyorum allah korusun ama bunların durumuna biz düşersek bunlar gibi kaçmayız. akp lileri anlamıyorum. koyu akp li olan fanatikleri ise hiç sevmiyorum. ancak bildiğim bir şey var ki savaş hali olursa ben şahsım adına bu adamlarla ülkemi savunmaktan gocunmam. zannetmiyorum ki onlarda gocunacak olsun. bizde vatan sevgisi bayrak sevgisi başkadır. sizler anlayamazsınız. anlayabiliyor olsanız bu kadar kasmassınız "senin yaşın kadar koyun güttüm" diye aşağı görmeye çalışmazsınız.

ben istemiyorum arkadaş. tanıdığım binlerce insanda istemiyor bu suriyelilerin ellerini kollarını sallaya sallaya ülkede gezmesini. savaştan mı kaçtılar ? iyi kaçsınlar. sınıra yakın yerde kamplar kurup orada muhafaza etselerdi savaş bitene kadar. neden ülkenin dört bir yanına dağıttılar ? hükümet buna izin verdi diye neden razı gelmem gerekiyor. benim kendi aklım kendi iradem yok mu ? allah bile bana özgür irade vermişken siz kimsiniz ki "hükümet izin verdi susacaksın" demeyi kendinize hak görüyorsunuz. çalışan suriyelilere tek bir laf ettim mi ben ? yazdığım onca entry içerisinde takdir ettiğimi de yazdım defalarca. geçmişe dönük bak görürsün. ancak hastanede, nüfus müdürlüklerinde, devlet dairelerinde benim yaşlı teyzelerim amcalarım sıra beklerken bunların gelip en önden girmelerini kabul etmiyorum etmeyeceğim. itirazınız varsa umurumda da değil.

en son olarak ; evinde bir suriyeli aileyi barındırmıyor isen, haftada bir ayda bir bu insanlardan bazılarını alıp götürüp karınlarını doyurmuyor isen boşuna goy goy yapmayacaksın. öyle oturduğunuz yerden kuru kuruya avukatlık yapmayın. bir çoğunuz daha çocuk yaşlardasınız eliniz ekmek tutmuyor. 1 ay boyunca çalışıp alman gereken paradan daha azını kazandığın ( evet sebebinden birisi suriyeliler ) ve bakmak zorunda olduğun bir ailen olduğu zaman görelim sizi. ülkenin kaynakları böylesine har vurulup harman savrulurken de savunabilecek misiniz bunları.
Orul orul orospu çocuğudur.
Bu suriyeliyi savunan da ondan daha beter orospu çocuğudur.
Kamilin teki.. ciddiye bile alınmaması gerekir. Ama malum türk milleti olarak abartmayı severiz.

Konu vatan olunca böylesiniz ama iktidar parti ülkeyi satıyor sesiniz çıkmıyor amk.. işte bu kadar da aciz milletiz. Zamanında 68 kuşağı amerikalıları denize dökerken vatan haini diye asıldılar dar ağaçlarında. Sizin ben düşünce yapınıza sokayım.. ülkeye böyle mi sahip çıkılıyor birisi açıklasın.
Mazlum o ondan..
Fazla değil 20 sene sonra bu suriyeliler bu ülkede 30 milyon olacaklar. Partileride olacak hakta iddaa edecekler . yaşayın ve görün..

Allah çocuklarımızın yardımcısı olsun..

30 sene sonra azınlık olacağız..
maksat belli . göçmen getirip

türkleri azınlığa düşürmek .

bunlar çoğunlukla müslüman

arap vs olsun , aptal türk uyanmasın .

kuleli askeri lisesini kapatanlar , tank

palet fabrikasını , toprakları satanlar ,

yabancılara vatandaşlık dağıtanlar ......

daha da aselsan , roketsan gibi tesis

leri varlık fonuna devredip satmaya

çalışıyorlar .

suçunuz çok ağır ......
Ömer HALiSDEMiR öleceğini bilerek gözünü kırpmadan ülkesini savunmuş bir adam, mevcut iktidarla hiçbir ortak paydası olmamasına rağmen gözünü kırpmadan ölüme yürümüş bir insan. Kişi kim olursa olsun bu adamdan bahsederken saygılı davranmalı ama mevcut iktidarın ülkemize doldurduğu vasıfsız mülteciler için bir anlamı yok bu kahramanlığın. Devam edelim daha çok vasıfsız mülteci dolduralım ülkeye. Daha ne kadar boka batabiliriz ki?
Sayin cumhurbaskanimiz eserinizle gurur duyuyor musunuz?

Dedirtmistir.
bu p.i.c suriyeli değil kanımca TC vatandaşı olan bir devşirme.
güncel Önemli Başlıklar