bugün

şübhesiz ki ben ve benim gibi sol'a gönül vermiş bünyelerde hasıl olandır.

sonuçta o da insan, o da allah'ın bir kulu. tamam ateyizim bunu size ispat etmek zorunda da deyilim. allah bilyor ya o bana yeter. her neyse.

ölen bir top için "allah rahmet eylesin" demek gerçekten saçma arkadaşlar. tamam hepimizin ninesi türbanlı ama, olmaz.

allah eşcinsel ilişki yaşayanlara lanet ederken sen nasıl olur da "allah rahmet eylesin" diyebiliyorsun annamıyorum. tamam, kafanız karıştı belki "senin de ne dediğin belli deyil, bir öyle bir böyle diyorsun" diyeceksiniz biliyorum.

ama akp'li olduğum günler aklıma geldi. o yüzden bir tezat oluştu yazımda. her neyse dediyim gibi beni bilen bilir, bilmeyen de kendi gibi bilir.

özetle; deme öyle evladım, deme öyle çocuum! evet.
ya ne desinler sayın amına koyduğum diye sorulmalıdır. allah'ın menajeri misiniz siz amk? kime rahmet edip, kime etmeyeceğini size mi soracak?
"toprağı bol olsun, ışıklar içinde uyusun, bu kez vurduramadı" desinler sayın amına koyduğum. evet.
Ne desin:

Rabbişko rahmoş eylesin

Mi?
allah’ın kime rahmet edeceğini sorgulamak biz kullarına düşmez.

allah’ın rahmeti ve bereketi boldur. nasıl ki namaz kılana namazı için mükafat verecekse, yaptığı günahlar içinde ceza verecektir.

bir kimsenin akibeti hakkında gaybı kaynatmak yerine, herkesin kendi akibetini düşünmesini tavsiye ederim.

allah sadece ölenlere ve eşcinsellere değil, insanlığa rahmet ediyor olmalı ki; bu kahrolası dünya hala ayakta duruyor.
insanlar kendi inançlarınca iyi dilekte bulunuyor. Takılmayın böyle şeylere.
Cenabetken namaz kılmaya benzer.
allah nerede lanet etmiş eşcinsellere diyen kekoya;

Lût´u da (peygamber gönderdik). Kavmine dedi ki: «Sizden önceki milletlerden hiçbirinin yapmadığı fuhuşu mu yapıyorsunuz?
|araf-80|

Çünkü siz, şehveti tatmin için kadınları bırakıp da şehvetle erkeklere yanaşıyorsunuz. Doğrusu siz taşkın bir milletsiniz.
|araf-81|

Rabbinizin sizler için yarattığı eşlerinizi bırakıp da, insanlar içinden erkeklere mi yaklaşıyorsunuz? Doğrusu siz sınırı aşmış (sapık) bir kavimsiniz!
|şuara-165|

(Bu ilâhî ikazdan sonra hâla) siz, ille de erkeklere yaklaşacak, yol kesecek ve toplantılarınızda edepsizlikler yapacak mısınız! Kavminin cevabı ise, şöyle demelerinden ibaret oldu: (Yaptıklarımızın kötülüğü ve azaba uğrayacağımız konusunda) doğru söyleyenlerden isen, Allah´ın azabını getir bize!
|ankebut-29|
«Biz, şüphesiz, bu memleket halkının üzerine, yoldan çıkmalarına karşılık gökten (feci) bir azap indireceğiz.»
|ankebut-34|

“Lut kavminin amelini (livatayı) yapanları bulduğunuz zaman livata yapanı da, kendisine livata yapılanı da öldürün.”

[Ahmed bin Hanbel Müsned 1/300, Albânî Sahihu’l-Cami 6565]

Allah azze ve celle üzerlerine azap indiriyor. AllahınRasulü |s.a.v.| bulduğunu öldüyor. sizde diyorsunuz ki 'allah lanet etmedi, sorgulamak bize düşmez' aynen sevgili sekülerler kesin öyledir.
güncel Önemli Başlıklar