bugün

her gün allah canımı alsa da şu hayattan kurtulsam diye dua eden biri olarak ölümsüz olmak istemezdim.
isterdim.
sevdiceğimde ölümsüz olsun. insanlığın en son nereye varacaklarını merak ediyorum. dünya dışı yaşamı bulacaklar mı. ışın kılıçları gerçek olacak mı vs.
Hayır istemezdim. Dünya bu kadar kirliyken ölümsüz olmak işkence gibi gelirdi.
Hayır istemezdim. Dünya bu kadar kirliyken ölümsüz olmak işkence gibi gelirdi.
Hayır istemezdim elbet bir gün babama kavuşmam gerek.
asla. zaten zar zor yaşıyoruz bide ne ölümsüzlüğü allah aşkına.
istemem yan cebime koy. Herkes ölümsüz olmayı ister ama önünde ebedi hayat var hazırlık yap dersin dünyada hiç ölmeyecekmiş gibi yaşar. Bir de der ki ne malum ahiretin varlığı? Dünyadan Öncesini Evvelini biliyormuş gibi. Sanki dünyaya gelmeden önce kendisine sordular izin aldılar haber verdiler onay aldılar plan program yaptılar da. bunu düşünüp hesap edemez. Dünyayı Biliyor muydun? Yok. Herşey biyolojiden ve bu bedenden ibaretse insan nasıl oluyorda bu ölümlü bedenle ölümsüzlüğü arzu ediyor? Neden? Niye? Bunu isteyen ne? Kim? Kim verdi bu isteği? Niye verdi? Bunun sebebini düşünüp idrak edemez. Aslında çoğu akıl eder de işine gelmez. Yaşamak lazım dünyayı dibine kadar. Değil mi? Sonra? Sonrasına sonra bakarız. Hee bakarsın. Gözlerin faltaşı gibi açılınca öküzün trene baktığı gibi bakarsın. Yaşamana bak sen boşver düşünme böyle şeyleri..
Etrafımda herkesin ölümüne şahit olup bir ömür onların acısını taşımak istemezdim. Ayrıcalıktan çok lanet gibi.
hayır tüm sevdiklerimin ölümlerini görmek istemezdim.
25 yıl da sıkıldık ömür boyu kdv ötv mi ödeyecez yeter la.
Sonsuz bir yaşam arzusudur. Bu kadar kötülüğün içinde ölümsüz olmak istemek kötü olmak demektir.
Bunu Gılgamış’a sorsana delikanlı.

https://youtu.be/1HbW1B8ksis
Aman gözünü seveyim.
Bu Gece uykuda rahatça ölebilmek dururken?
arkadaşlar kusura bakmayın ama hepimiz ölümsüzüz zaten, bizim ölüm diye baktığımız bir geçiş kapısı, macera tüm hızıyla devam edecek.
her güzel şey gibi bu da bitmek zorunda, zaten ölümsüz olsak bile bir süre sonra yapılacak her şey tamamlandığında isyan edip şakağımıza silahı dayayıp bu işi bitirmek isteyeceğiz.

yaşamaktan bıkılır mı? bıkılır.
Hayır demek Zordur ama cevabı hayırdır.
Cennette isterdim. Zaten orada olacak.
Ama bu dünya'da dolu dolu 40 yıl kafi.

görsel
Ölümsüz olduğum hangi ülkede olduğuma bağlı. Türkiye'de ölümsüz olacaksam yarın sabah ölmeyi tercih ediyorum.
Hayır, aksine en serisinden ölüm talebinde bulunuyorum.
istemem diyen yalan söylüyordur.
güncel Önemli Başlıklar