bugün

Gerçekte Paul Walker.

Filmde leonidasın derin kuyuya tekmeledigi zenci elçi. Adam elçiydi be ne tekmeliyon adamı elçiye zeval olur mu lan pis leo...
Terminatörün 2. filmin sonunda erimiş demirin içine girerek yaşamına son vermesine çok üzülmüştüm.
john coffey.

(bkz: yeşil yol)
ayla'daki ali! öleceğini biliyordum. nasıl öleceğini de... sinema salonunda çığlık atmamak için bilerek spoiler yemiştim hunharca... yine de o silahın sesi yerimden zıplattı, hıçkırıklara boğdu.

aynı şekilde veda'daki fikriye hanım ve atatürk'ün ölümüne de ağlarım her seferinde.

ölüm ne kadar alışırsam alışayım canımı acıtıyor.
tabiki süleyman çakır.
(bkz: boromir)
Tony montana.
Son samuray filminde katsumoto'nun ölümü ve diğer askerlerin ona gösterdiği saygı bir hayli etkilemişti beni.
Harry potter doby ve profesör snape.
''South Park: Bigger, Longer & Uncut'' filminde kenny
hala gözlerim dolar. :(
https://www.youtube.com/watch?v=2qdYW4qtq4Q

buradaki peri kraliçe dir.
Çakal

Bruce Willis ...
filmi bilmem de Stark ailesinin başına gelenlere zamanında az üzülmedik
John Coffey abimiz. Bu arada kahve gibi okunuyor ama yazılışı farklı.
(bkz: Rob Hall) / (bkz: everest)

1 hafta etkisinden çıkamamıştım. E tabi gerçek yaşantıya dayalı bir film olunca, bir başka da oluyor.
süleyman çakır.
Spartacus,crixus,leonidas,kral theoden.
Guido Orefice- life is beautiful
Aklıma geldikçe üzülürüm .
Leon tabikide.
sirius black.
iftarlık gazoz adem.
I am Legend 'daki kopek. Senaristler sizin elinizi sikeyim yazmayin soyle seyler.
yeşil yol filmindeki koca yürekli siyahi abimiz.
vay arkadaş con kofi abimizin ne kadar çok seveni varmış allasen. tamam biz de üzüldük ağladık falan ama tamam artık yazmayın.
canım kardeşim filmindeki kahraman. en büyük hayali olan televizyona bu kadar yakınken hem de :(