bugün

kürtlerin iyice zıvanadan çıktığının, akpnin iyice alıştıra alıştıra türkiye yi götürmek istediği noktanın resmidir.
http://siyaset.milliyet.c....2013/1677500/default.htm
koskoca anadolu' nun karadeniz kadar karakterli olmadığını gösterir. 41 il 88 ilçe, ama içlerinde karadeniz' den bir yerler yok.
durmak yok tavize devam!
öcalana idam mitingi yapamadık zamanında şimdi ceremesini çekiyoruz.
hani katılımcı demokrasi ? zamanında kenan evren komünist partiler kurulsun kimmiş komünistler görelim demişti , gördük ....!

demokratik hakkını kullanıyor bunlar. he bende karşıyım !

sol ve radikal sol ve marjinallerin gurur duyması gereken eylemlerdir zira demokrasi özgürlük demektir. öyle değilmiydi ?

özgürlükler noktasında , diller bir karış dışarıya çıkarken şimdi ne olduda " antidemokratik " söylemler göğe yükselmeye başladı ?

bir zamanlar , fazla değil 15-20 sene önce " basın özgürlüğü " modası vardı , bu gün gelinen nokta " cumhuriyet gazetesi " nin farklı ses çıkıyor diye yazarını işten atmakla sonuçlandı ?

bu günkü bdp liler chp içerisinden çıkmadımı ?

ilaveten ; türklere hasbir savaş oyunu olan ali cengiz oyununu unutmayın !!

neydi taktik ; düşmana kaçıyormuş görüntüsü verip hilal içerisine almak.

anlayan anladı anlamayanlar sorabilirler.
ilerleyen yıllarda yugoslavya sendromu yaşayacağımızın delillerindendir. peki ya türkler veya kendini bu tarafta görenler buna hazır mı? futboldan başka kafası hiçbir şeye çalışmayan sünger beyinlilerin ne kadar fazla olduğunu düşündüğümüzde buna olumlu bir cevap vermek kendimizi kandırmak olur.
ne alışılabilir ne de anlaşılabilir mitinglerdir. cumhuriyet mitinglerinde, 10 kasım'da, ülkesi için birlik olmaya gidenler meydanlarda dayak yiyip, yöneticiler tarafından dışlanırken buna cesaret ediliyor olmasının ne anlama geldiğinin hesabının verileceği günü görmek için sabırsızlıkla beklenen olacaktır. *
çok değil 3 yıl önce taksimde boğazkesende kaldığım yurdun duvarına nevruz kutlamalarında çil yavrusu gibi kaçışan örgüt yanlılarının attığı molotof kokteylinin kokusunu hatırlıyorum, çok değil daha 2 yıl önce bir sabah taksim meydanda pkklı bir canlı bombanın patlattığı bombayı hatırlıyorum geç uyanmasaydım tam orda arkadaşımla buluşacaktım ölebilirdim, çok değil daha geçen bayram ziyaret ettiğim şehitliğe yeni getirilmiş olan askerin mezarını hatırlıyorum 21 yaşında, çok değil daha 3 gün önce başbakanın bir gaziye toplantıda" Gazisin eyvallah, ama gaziliği istismar etme" dediğini hatırlıyorum.

ama bu işin nasıl bu durumlara gelebildiğini hatırlamıyorum. zaman nasıl oldu da bizi bu durumlara getirdi anlamıyorum. ne zaman şiddet yanlısı olanları savunmak hak oldu, özgürlük arayışı oldu da, bunların affedilemez olduğunu söylemek istismar oldu, faşistlik oldu anlamıyorum. bu günleri hatırlamak istemiyorum. *
Türk Milleti'nin aşırı sabırlı olduğunu, fakat ayranı kabardığı zaman, Kağan arslan gibi önünde durulmadığını bütün tarih ve dünya bilir.
Pkk köpekleri ve o itlere kol kanat gerenler kendi kanlarında boğulacak. Bu da Ali reisten gelsin http://www.youtube.com/watch?v=FfCYDfYaLzs .