bugün

-
http://www.haberler.com/b...-acikladi-3956989-haberi/
-

evet ne derece iğrenç bir 4.sınıf arap ülkesinde yaşadıgımızın göstergesidir,bdp li köpeklere 8 yıl hapis ki oda milletvekilliği düşerse,fakat kansız apo piçini asmak için türkiyeye tek başına ugraş vermiş şerefli türk komutanı engin alana balyoz davasından dolayı 18 yıl hapis cezası verilmiştir...

bu kişi unutmayalımki tayyip erdoğanın katıldıgı bir kongrede onun elini sıkmamış ve ayağa kalkmamıştır ve onu görünce salondan yüzüne bakarak ayrılmıştır yani tayyipin emriyle 18 yıla mahkum oldu bugün,bu ülke ve onun hukuku varya onun ben taaa....

edit:bu haberi eksileyen itler mantığınızın ne oldugu belli,birgün bu ülkede mutlaka hukuk düşecek kıyamet kopacak ve o zaman kurdun pençesindeki kanişler gibi itler gibi can vereceksiniz...

unutmayalımki

"fazla merhamet vatana ihanettir"

----m.Kemal atatürk----
şüphesiz ki öcalan'ı getirdiği için vermemiştir.
darbe teşebbüsünden yane...
o diil de amma ağladı lan bunlar!
mantık dersi vereceğim bundan sonra...

(bkz: yıl olmuş 2012 hala darbe peşinde koşan zihniyet)
Bizim ülkede adalet böyle işler işte! Seven s.kilir.

(bkz: Dokunan yanar)
öcalan' ı kenyadan getirmek için, bir uçağa binip kenya' ya gidip gelmek kafiydi. zira apo' yu abd' nin paket yaptığını sağır tayyip bile duymuştur.
diğer yandan balyoz kararlar tartışmalı elbette.
oslo anlaşması gereğidir.
(bkz: mhpli vekile 18 yıl hapis)
getirdi de ne oldu amk insanına verilen ceza. kenya'da kafasına bir kurşun sıkamamış adam...

aah. tamam sakinim.
devlet böyle yönetilmiyordu.
suç işleyen cezalandırılır.. hükümet değişince hukukçular birden gugukçu oldu.

işlenen bir suç varsa cezasız kalmaz.

sen testiye suyu doldur getir , su bitince testiyi kaldır at kırılsın.

alan ında yaptığı budur.
(bkz: adalet dediğiniz çok da adil bir şey değil o zaman)
cahil başlık. neresiden tutsan elinde kalıyor. akp'yi kapatmaya kalkışan hukuku yere göğe sığdırama, balyoz paşalara ceza verince hukuka söv oh ne ala memleket. bu işte kural bellidir, kopya çekebilirsen ne ala, yok yakalanırsan gidersin disipline. (daha farklı ifade edecektim aslında ama liseliler anlasın diye onlara göre yazdım).

inşallah tsk'da kimi üst rütbeliler darbenin "vatan kurtarmak" değil de cezası olan bir suç olduğunu öğrenmiştir bu vesileyle.
(bkz: akp lilerin hiç uğramadığı başlıklar)