bugün

Arkadaşlar mal belli. Sizin gibi geri zekâlılardan, tesla'yı yaratabilmek imkansız.

En azından ajdarlar, Mustafa Ceceliler olmayın diye uğraşıyoruz ancak tekrar ediyorum "evlat olsa eldivenle sevilmeyecek bir nesil" var.
Bir öğretmen olarak söylüyorum ki kesinlikle yerlerdedir. Ne kadar salak gözüyle baktığım arkadaşım varsa MEB e kapak atmıştır bir şekilde. Bunlar özel sektörde bile iş bulamayacak vasıfsız insanlar olmalarına rağmen devlet kapılarını açmıştır. Özel sektörde işe alınmak devletten daha zor amk. Kpss falan demeyin malum mülakat var orada hallediyorlar.
ı değil o davar.
bu başlık altına atıp tutan amiplerden yüksektir.
Öncelikle üniversiteye yerleşim, ne gelirse gidecem mantığıyla sınava girilir. Öğretmenlik puanları düşüklüğünden dolayı öğretmenlik yazılır. 4 yıl okunur sonra dersaneye başvurulur olmaz, olsa da az para verilir. Hadi kpss ye hazırlanalım. Kazandık mı. Ohh tamamdırrrr. iş buldum tatili mis, ne güzel benim için bitmiştir bu iş. Öğretmenlik %95 böyle olunuyor. %5 i idealisttir gerisinin serüveni böyle olduğu için öğrencilerden de bir hayır beklenemiyor, öğretmenlerin de seviyesi böyle sorgulanıyor.
istatistiki anlamda "normal dağılım" gösterirler.
Iq seviyesini neyini bilmemde geneli kasıntı tipler.
güncel Önemli Başlıklar