bugün

facebookta onların saçma yorumlarına cevap yazar onları ekler vs... öğrencisinin gözünde karizmasını sıfırlar.
baskıcı eğitime karşı olan öğretmendir. ama öğrencilerin bünyesi alışık olmadığından beklenmeyen etkiler görülebilir bünyelerinde. doktorlarına başvurmaları önerilir.
öğrenciyle arkadaş olmak ile öğrencinin oyuncağı olmak arasındaki ince çizgiyi koruyamazsa, zaten helak olmuş eğitim, öğretim sistemimize bir baltada şahsı adına vuracak öğretmendir.**
aradaki ince çizgiyi bilmeyen maldır.

öğrencinin zaten yeteri kadar arkadaşı var. sen öğretmensin, senin farkın bu...
ilerde öğrencileri tepesine s.çacaktır haberi yoktur.
samimisi pek az bulunur sadece derslerinde rahat ders işleye bilsin diye arkadaş moduna bürünür bende bu yollardan geçtim ayaklarındadır. okul biter sadece siz aradığınızda hatırlar . kendisi bir kez olsun dönüp aramaz ...

buradan edebiyat öğretmenim burcu'ya da sesleniyorum ne olduk arkadaş gibiydik derslerini sabote etmedim taksimde bir çok kez bira ısmarladım abla kardeş gibiydik her öğretmenler gününde iki doğum gününde ve yeni yılda aradım bir kere olsun sen alo demedin ... işte bu kısa hikayedeki gibidir genelde öğretmenler...
kesinlikle disiplin manyağı öğretmenden daha çok şey öğreten öğretmendir. öğrenciler bu dersten kaçmak yerine gerçekten de derse girmeyi ister. tabi bu arkadaşlığını çok iyi ayarlaması gerekir. ayarlamazsa öğrenciler bir süre sonra öğretmeni siklamen ve dersler mort.
çoğu dershane öğretmenleridir.
genellikle dershane öğretmenlerinde görülen öğrencilerle (bkz: enseye şaplak göte parmak)durumu.
özellikle kız öğrencilerle erkek öğretmenler arasında dışarıdan bakıldığında itici gözüken durumdur. dikkatli olunasıdır .
Can sıkan öğretmendir.
Biz okula arkadaş olmak için mi geliyoruz bilgi almak için mi?
Dersini anlat git. Onu bile yapmıyor bazıları. Gelip oturup hadi sohbet edelim diyenleri var.
Sohbet etmek istesem okula mı gelirim arkadaş.
Adam akıllı öğretmen kalmayacak bu gidişle.
güncel Önemli Başlıklar