bugün

Ailesi ile yasayan ve ikinci ogretim olan ogrencidir. Yapacak en iyi sey uyumaksa uyuyordur.
Benimdir o efendim. 5.30a kadar oturup 14.30da uyanir. Dayak yemis gibi dinlenmeden uyanir.
tek başına yaşayan ve ikinci öğretim olan bir öğrenci de olabilir. yapacak en iyi şey uyumak olduğu için uyuyordur.

güneş ışığı zararlı bize zararlı. gece iyidir.
Sabahlara kadar mesajlaşabilceği bir sevgilisi vardır.
bu aylarda oruç tutması yüksek olan insandır.
ikindiye kadar uyuyan tip kadar uykucu değildir. *
keyif adamidir.
ya öğrencidir ya da işsiz güçsüzdür.
günde 4 saat uyuyan biri olarak hayran olduğum tip.
ziyanliktir.
ne öğrenciyim ne de işsiz güçsüzüm az önce uyandım... tavsiye edilmez.
Oruç tuttuğu için sahura kadar oturup öğlene kadar uyuyarak orucunu kolaylaştırmaya çalışan tiptir.
Sabah 6'da veya 7'de yatıp bu saatlerde kalkan biri olarak ki bu yaklaşık 3 aydan beri böyle dostlar; dinlendirici bir uyku uyuyamamis insandır. Gece uykusu bir başkadır, bunu kavramistir ama gece yaşayanlardan olmaktan da vaz geçmez.
Edit: imla.
sözlük karmasındaki gibi uyuyan devdir o.
gece geç yatıyordur.
benimdir. evet sabah uyuyorum bu nedenle öğlen uyanıyorum hatta boş olduğumda akşam 4-5 e kadar uyuduğumu bilirim.
Hayatın anlamını çözmüş tiptir. Ne var ki uyanık kalmaya değen? insanlar falan.... Boş!
liseli işsizdir.
(bkz: aslan erkegi)

Gun olur dortte uyanir. Ogleden sonra dort. Yanlis anlasilmasin
Depresyondadir.uyudukca uyumak ister.
16 yaşında evlendiği için azgın kocası tarafından uyutulmayan şahısların ozendigi kişidir.
hayata hep geç kalan gereksiz tiptir.
Asla ben degilim. Sabaha karşı 5 te yatsam bile 9-9:30 da kalkarim. Hee ogleden sonra siesta mi yaparim 1-1,5 saat ama oglene kadar uyumam. Uyuyanlarlada muhattap olmam.
yorgun değilse, keyfi yatıyorsa eğer zamanını boşa harcayan tiptir.

erken kalk, geç yat günü yaşa mantığındayım ben.
Gece vardiyasında çalışan yada sağlık sorunu olan biri değilse, kısa ömrünü uykuda geçirerek israf eden, kuvvetli olasılık üretmeyen, asalak gibi başkalarından beslenen gereksiz kişidir. Görüldümü hızlıca uzaklaşmak gerekir, yaşantınızda kesinlikle bulundurmayın.