bugün

Erkeklerin popüler cevabı.
(bkz: karıyı boşarım)

Kadınların popüler cevabı.
(bkz: kocayı boşarım) olmuş.

Ben ise ev ve araba alırdım. Ruhum fakir.
neyse parası verip nickaltı yazdırmak.
justinle bir gece.
Binalar ve arsalar satın alirdim. Yani yatırım yapardım.
Kıyafetlerimin ayrı, ayakkabılarımın ayrı, takılarımın ayrı katı bulunan bir ev ay pardon saray alırdım. böylede alçakgönüllüyüm işte.
yatırım şart gençler dersem inanmayın manyak gibi harcardım ben kesin ne bulursam alırdım.
Olamam ki.
şu an ne yapıyorsam aynısı.

Elinizdekilerle hayatınızı zenginleştirmeyi bilmedikçe darphane size çalışsa da faydasız.
beni seviyormuş gibi yapacak insanlar kiralarım. bu aralar ilgiye ihtiyacım var.
birkaç trilyonluk yat daha doğrusu kotra almıştım zamanında. şimdikilerinin yanında düldül kaldılar tabi. ne günlerdi ya.
evsizlere, kimsesizlere, açlara, tecavüz mağdurlarına, şiddet gören kadınlara, hastalara, yetim çocuklara, kısaca yardıma ihtiyacı olan her insana o paranın son kuruşuna kadar harcardım.

bu fani dünyada önemli olan tek şey insandır, paranın duygularınızı köreltmesine izin vermeyin.
20 likleri çektirip tel taktırmak.
istifa.
dört tane garıynan evlenmek.
Bmw m5 alırım sonra onun içinde ölürüm muhtemelen.
Aclikla savasan ulkelerdeki cocuklara yardim etmek. Turkiyede bu yok, o yuzden burdakileri isin icine katmadim. Sonrada anneme ve kardesime istedikleri herseyi almak. En son para kalirsada bisuru cheetos un kafaya dikmeli cipslerinden almak.
Birşey farketmiyor merak etmeyin, sabah yine domates peynir yiyorsun çay içiyorsun, ha sigarayı bıraktım bak o iyi oldu.
Fakir görünmeye devam etmek. Para kokusuna sinek gibi üşüşecek çok insan var.
Bir adaya gidip tek başıma bir hayat kuracam.

(bkz: omen tanrem) ve (bkz: Sezenist a femenist) istedikleri zaman gelebilirler.
ilk iş pilotaj eğitimi almak.
Çalışma odası ve kütüphane sonra kimse rahatsız etmesin siktirin gidin aq.
Borçlarimi kapatmak.
Afrika'ya gitmek.
bu ülkeden koşarak kurtulmak, yaşanacak yer değil.
En lüks semtten ev alıp tinerciye ite kopuğa vermek. Oradaki ılık götlüleri yusuf yusuf ettirsin karılarına kızlarına sarksınlar.