bugün

sözlüğü kişiselleştirip, onunla dertleşen yazarın yakarışı.
yalnızım, yoksa ne işim var ama bu demek değildir birilerini bulmak için burdayım, sadece şu anı güzel geçirmek belki amaç.
kadir inanırın hızını alamaması sebebiyle sarfettiği replik
Sözlugu kisisellestirmiş onu kendine yakın bulmaya baslamıs birinin,msn ,icq skype gibi programlarda aradıgını bulamayrak son umut olrak sozluge sarılarak sarf ettigi anlık isyan haykırısı.
(bkz: yalnız)
(bkz: sozluk bana karı bul lan allahsız)
(bkz: aman be sözlük dert ettiğin şeye bak)
komser şekspir'in haddinden fazla etkisinde kalmış uuser repliğidir. * *
dur bi hikaye uydurdum onu yazıyım başlığıdır. dırı dın ... dırı dın diye arkada bir saz düşünebilirsiniz.
--spoiler--
bir genç yazar vardı. sözlüğe geldi çok yanlızdı. sözlükten birileriyle tanışmak istiyordu ama yapamıyordu. en sonunda kafasını ekrana vurdu ve öldü. aslında o ölmek için yapmamıştı. olmayacak hayallere kapılmıştı.kafasını vurunca rahatladı mı bilinmez ama onun isteği sözlüktekilerle dertleşmekti. herkes buna kaza dedi ama olaylar bütünü böyle gerçekleşti.
--spoiler--
(bkz: sözlükçülerin aslında demek istedikleri)
kalabalığın içinde yaşadığı yalnızlığı sözlükle paylaşan kimse
(bkz: seamea)
emroluğun doruklarındayken acısını sözlükle paylaşan üzgün ve vefalı yazar.
(bkz: emro)
(bkz: içelim unutalım be sözlük)
(bkz: kargalar suruyle kartallar yalnız ucar)
kendini kimsesiz, sevgisiz hisseden yazarlarin sözlüge yakaris seklidir.
ileriki aşaması sözlük bana sarılır mısın olan vukuu.
"-çok yalnızım be sözlük, gel iki tek atalım." diaoluğu beklenen başlık.
(bkz: sözlük kanka olalım mı)
(bkz: çok yalnızım be msn)
(bkz: yalnızlık ömür boyu)
bir yakarış adeta bir haykırıştır. böyle haykıranlar tez zamanda sevgili bulur inşallah *
doğum gününü sözlükle kutlamak.
(bkz: herkes aslında yalnızdır be sözlük)
kendini dünyadan soyutlayarak sözlüğe odaklamış olan kişinin, yapayalnız kalması sonucunda sözlüğe yandığı derttir. kendi etmiştir kendi bulmuştur. *
(bkz: ağlama duvarı)